5 Kasım günü, Dilan-Engin Polat çifti başta olmak üzere, Sıla Doğu ve Polat ailesinin birçok üyesinin de aralarında bulunduğu toplamda 14 şüpheli; kara para aklama, vergi usul kanununa muhalefet gibi suçlardan tutuklanarak İstanbul Silivri'de bulunan Marmara Cezaevi'ne gönderilmişti.

Dilan Polat'tan Şube Aldılar

Sosyal medya fenomeni olan çiftin, 2019 yılında çekilmiş oldukları bir fotoğraf ise gündeme oturdu. Fotoğraftaki ayrıntılarda, karade yer alan herkesin güzellik merkezinin olduğu ve onların da Polat çifti gibi zenginleştiği öğrenildi. Masada bulunan fenomenler ise şu şekilde: Merve Nur Akyüz, İleyda Topal, Tolunay Topal, Kenan Öztürk, Eylül Öztürk, Nez Demir, Yasemin Yiğit ve eşi Murat Yiğit.

Kısa süre içerisinde zengin oldular

Masadaki fenomenlerin neredeyse hepsi, Dilan Polat ile birlikte şube açarak, Dubai ve Gürcistan'a gidip kısa süre içerisinde zengin oldukları iddia edildi. Fotoğraf karesinde görülen, Merve Nur Akyüz ve Yavuz Selim Korkut çifti Dilan Polat'a ait, Karabük, Sakarya ve İstanbul'da Pendik şubesini işletirken, Yasemin Yiğit ve eşi Murat Yiğit ise Dilan Polat'ın  Bakırköy ve Kocaeli Gebze'deki şubelerini franchise yöntemiyle aldı. Eylül Öztürk ve Nez Demir ise kendi güzellik merkezlerini açtı.

4 Aralık 2023 Türkiye Deprem Listesi 4 Aralık 2023 Türkiye Deprem Listesi