Çift, aşklarını doludizgin yaşayarak samimi anlarını sosyal medyada paylaşmaya devam ediyor. Torreira, paylaştığı içten karelere "Sen benim en iyi yerimsin" notunu düşerek aşkını ilan etti.

Magazin dünyasında bir süredir konuşulan taze aşk, geçtiğimiz günlerde resmiyet kazanmıştı. Şimdi ise bu çiftin birlikteliklerine dair paylaşımlar sosyal medyayı sallıyor.

Çağla Şıkel Canlı Yayında Depreme Yakalandı: “Devam Edelim” Çağla Şıkel Canlı Yayında Depreme Yakalandı: “Devam Edelim”

Devrim Özkan ile Lucas Torreira'nın Aşkı Göz Kamaştırıyor Sen Benim En İyi Yerimsin (1)

Oyuncu Devrim Özkan'ın başarılı kariyeri ve cesur pozlarıyla dikkat çektiği bilinirken, gönlünü Galatasaray'ın yıldız orta saha oyuncusu Lucas Torreira'ya kaptırdığı ortaya çıktı. Birbirlerine olan aşkları artık gözler önünde yaşanıyor.

Devrim Özkan ile Lucas Torreira'nın Aşkı Göz Kamaştırıyor Sen Benim En İyi Yerimsin (1)-1

Galatasaray'ın sevilen oyuncusu Torreira, sosyal medya hesabından çiftin birlikte geçirdikleri anları içeren samimi kareleri paylaşarak duygularını şu notla ifade etti: "Sen benim en iyi yerimsin. Hayatımda olmanı seviyorum. Seni çok seviyorum aşkım."

Devrim Özkan ile Lucas Torreira'nın Aşkı Göz Kamaştırıyor Sen Benim En İyi Yerimsin (3)

Torreira'nın romantik paylaşımına hayranlarının beğeni ve yorum yağdığı gözlendi. Çiftin aşk dolu anları, magazin dünyasında büyük ilgi uyandırmaya devam ediyor.