MSB: 3 PKK’lı terörist etkisiz hale getirildi MSB: 3 PKK’lı terörist etkisiz hale getirildi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, parti grubunda gerçekleştirdiği konuşmasında isim belirtmeden Dilan-Engin Polat çifti ve diğer sosyal medya fenomenlerine ilişkin dikkat çekici ifadelere yer verdi. Bahçeli parti grubunda yaptığı konuşmasında, "Sosyal medya fenomeni diye takdim edilen bazı süfli tiplerin Türk ve İslam değerleriyle taban tabana zıt yaşantıları mücadele edilmesi gereken kokuşmuşluk alametidir. Sürekli gösterime sunulan servet ve şöhret tutkunlarının rezillikleri milli birlik ve dayanışma hisarlarımızı aşındırmaktadır" ifadelerini kullandı.

MHP genel Başkanı Bahçeli, parti grubunda sosyal medya fenomenlerine dair gündemde olan konulara yönelik değerlendirmelerde bulundu. Devlet Bahçeli, isim belirtmeden, tutuklanan Dilan- Engin Polat çifti ve diğer sosyal medya fenomenlerine de ağır eleştirilerde bulundu.

dilan-engin-polat-sorusturmasinda-yeni-gelisme-ciftin-sirketlerine-kayyum-atandi

"Kokuşmuşluk Alametidir"

Bahçeli parti grubunda yaptığı açıklamada, "Sosyal medya fenomeni diye takdim edilen bazı süfli tiplerin Türk ve İslam değerleriyle taban tabana zıt yaşantıları mücadele edilmesi gereken kokuşmuşluk alametidir. Sürekli gösterime sunulan servet ve şöhret tutkunlarının rezillikleri milli birlik ve dayanışma hisarlarımızı aşındırmaktadır. Emek sarf edilmeden helal haram ayrımı yapılmadan elde edilen servet düzeyindeki paraların pervasızca ortaya saçılması gösteriş için harcanması milletimizde haklı tepkiye neden olmaktadır. Toplumsal hassasiyetleri kaşımanın ve insanlarımızın sinir uçlarıyla oynamanın hiçbir kimseye yararı olmaz" diye konuştu.