Ekranların sevilen yüzlerinden olan türk tiyatro ve dizi oyuncusu Devin Özgür Çınar, 21 Haziran 1973 tarihinde Zonguldak'ta doğdu Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda tiyatro eğitimi aldı ve 1995 yılında mezun oldu. Oyunculuk kariyerine başladıktan sonra çeşitli dizi ve filmlerde başarılı performanslar sergileyerek ekran ve sahnelerde tanınır bir yüz oldu. Peki ekranların sevilen yüzlerinden Devin Özgür Çınar kimdir, eşi kim? Devin Özgür Çınar kaç yaşında oynadığı diziler? Bu ve bunun gibi bir çok izleyicinin merak ettiği soruları siz okurlarımız için haberimizde derledik.

DEVİN ÖZGÜR ÇINAR KİMDİR, EŞİ KİM?

1995 yılında Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'ndan mezun olan Devin Özgür Çınar, Türk tiyatro ve dizi dünyasında başarılı bir kariyere sahiptir. Ekranlarda sıkça gördüğümüz ve oynculuğu ve canlandırdığı karakterler ile akıllara kazınan güzel oyuncunun evli olup olmadığı veya bir ilişkisinin olup olmadığı’da en çok merak edilen konular arasında. Oyunculuğunun yanı sıra gözleri ve gülüşü ile güzelliği ile de dillerde olan oyuncunun evli olmadığı bilirnirken en son ilişkisinin Uzun bir dönem Timuçin Özen ile olduğu biliniyor. Bu birliktelikten sonra ise magazine ilişkisi ile ilgili herhangi bir konu yansımadı.  

DEVİN ÖZGÜR ÇINAR KAÇ YAŞINDA OYNADIĞI DİZİLER?

Türk televizyonlarında en çok izlenen yapımlar akşam kuşağı dizileri olurken bu diziler genelde dram veya aşk dizileri olma özelliğini taşıyor. 21 Haziran 1973 tarihinde Zonguldak'ta doğan Devin Özgür Çınar'da oyunculuk kariyerine ilk olarak  "Dış Kapının Mandalları" dizisinde canlandırdığı Özgür karakteriyle giriş yaptı. Oyunculuk yeteneği ve dikkat çekici performansı sayesinde kısa sürede tanınmış ve sevilen bir oyuncu haline geldi Ayrıca Devin Özgür Çınar, Best Model of Turkey yarışmasında 2011 yılında birincilik elde ederek güzellik ve modelleme alanında da başarılı bir kariyere sahiptir. Devin Özgür Çınar'ın İnstagram hesabı da hayranları tarafından sıkça takip edilmektedir. Çınar'ın başarılı kariyeri ve oyunculuk yeteneği, onu Türk televizyon ve sinemasının sevilen yüzlerinden biri haline getirdi.

Seda Sayan Anastasia Caner kimdir? Anastasia soyadı? Seda Sayan Anastasia Caner instagram Seda Sayan Anastasia Caner kimdir? Anastasia soyadı? Seda Sayan Anastasia Caner instagram

DEVİN ÖZGÜR ÇINAR’IN OYNADIĞI DİZİLER?

Türk televizyon ve sinema dünyasının yetenekli oyuncularından biri olarak kabul edilen Devin Özgür Çınar, uzun yıllara dayanan bir kariyere sahiptir. Hem televizyon dizilerinde hem de sinema filmlerindeki rolleriyle tanınan oyuncu, başarılı performanslarıyla izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Devin Özgür Çınar, 21 Haziran 1973 tarihinde Zonguldak'ta doğdu. Eğitimine büyük bir tutkuyla tiyatroya olan ilgisiyle başladı. Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda tiyatro eğitimi alarak 1995 yılında mezun oldu. Bu eğitim, onun oyunculuk kariyerine sağlam bir temel oluşturdu. Oyunculuğa olan tutkusu, 1997 yılında "Dış Kapının Mandalları" dizisiyle ilk profesyonel adımını attığında kendini gösterdi. Kariyerinin ilk dönemlerinde "İkinci Bahar," "Güneş Yanıkları," "Karanlıkta Koşanlar," ve "Biz Size Aşık Olduk" gibi dizilerde başarılı performanslar sergiledi. İlerleyen yıllarda "Avrupa Yakası," "Hayat Türküsü," "Parmaklıklar Ardında," "Türk Malı," ve "Sevdaluk" gibi projelerde de yer aldı. Kendine özgü tarzı ve başarılı oyunculuğu sayesinde izleyici kitlesi genişledi. Devin Özgür Çınar, televizyon dizilerinin yanı sıra sinema dünyasında da adından söz ettirdi. "Hiçbiryerde," "Dar Alanda Kısa Paslaşmalar," "Abuzer Kadayıf," ve "Yanlış Saksının Çiçeği" gibi Türk sinemasının önemli yapımlarında rol aldı. Bu filmlerde gösterdiği performanslarla da oyunculuk yeteneğini kanıtladı. Devin Özgür Çınar'ın son dönemdeki projeleri arasında "Aile Arasında," "Guruldayan Kalpler," ve "Geriye Kalan" gibi dikkat çeken filmler bulunuyor. Bu projelerle de oyunculuğundaki çeşitliliği ve yeteneklerini bir kez daha kanıtladı. Oyuncunun kariyerinde öne çıkan diğer diziler arasında "Galip Derviş," "Kalbimdeki Deniz," ve "10 Bin Adım" yer almaktadır.