Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimleri olarak gösterilen 14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinin ardından muhalefet cephesinde sular durulmuyor.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde “değişim” tartışmaları hala devam ederken, Millet İttifakı’na mensup partilerden Cumhuriyet Halk Partisi’ne yönelik eleştiriler geliyor.

Son olarak DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu’ndan çok tartışılacak açıklamalar geldi. Seçimlere Cumhuriyet Halk Partisi listelerinden girerek tam 15 vekil çıkaran DEVA Partisi, Yeneroğlu’na göre seçimlere CHP listelerinden girdikleri için zarar görmüş...

Devlet Bahçeli, Süleyman Soylu hakkında çıkan iddialara ateş püskürdü! Devlet Bahçeli, Süleyman Soylu hakkında çıkan iddialara ateş püskürdü!

MUSTAFA YENEROĞLU: CHP LİSTELERİNDEN SEÇİME GİRDİĞİMİZ İÇİN PARTİMİZ CİDDİ ANLAMDA ZARARA UĞRADI

Halk TV’de katıldığı canlı yayın programında açıklamalarda bulunan Yeneroğlu, “CHP listelerinden seçime girdiğimiz için partimiz ciddi anlamda zarara uğradı” ifadelerine yer verdi. Yeneroğlu açıklamasının devamında, “Ben DEVA Partisi mensubu olarak, başkan yardımcısı olarak DEVA Partisi'nin bu süreçte kendi kimliğiyle seçimlere girmesi noktasında ilk aldığımız karar doğrultusunda hareket edememizin ciddi manada sıkıntısını çektik. Teşkilatlarımızda bize yönelik haklı eleştiriler var” sözlerine yer verdi.