Ünlü şarkıcı Derya Uluğ zor günler geçiriyor...

Kıbrıs'taki konser sırasında rahatsızlanan Derya Uluğ, konseri güçlükle tamamladı ve ardından hemen hastaneye kaldırıldı. Domuz gribi teşhisi konulan sanatçı, tedavi altına alındı.Ünlü şarkıcı Derya Uluğ, Kıbrıs'taki son konseri sırasında sağlık sorunları yaşadı.

MasterChef'te olaylı gece! Yarışmacının tabağından öyle bir şey çıktı ki... MasterChef'te olaylı gece! Yarışmacının tabağından öyle bir şey çıktı ki...

Konseri zorlanarak tamamlayan Uluğ, hastaneye kaldırıldı. Yapılan kontroller sonucunda domuz gribi teşhisi konulan sanatçı, tedavi altına alındı. Uluğ, konser sonrası yaptığı açıklamada, Merit Crystal Cove'de planlanan performansını gerçekleştiremeyeceğini belirtti. Sağlık durumunun kötüleştiğini dile getiren Uluğ, hayranlarından özür diledi ve ilerleyen günlerde konseri telafi etmeyi umduğunu ifade etti.

Derya Ulug 4

HIRSIZLIK ŞOKU

Derya Uluğ, sağlık problemini atlatmasının ardından Amsterdam’a konser vermeye gitti ancak bu kez de dönüş yolunda 600 bin lira değerindeki mücevherlerini çaldırdı.

Hollanda'da verdiği konser sonrası İstanbul’a dönen şarkıcı, havalimanında teslim aldığı bavulunu evinde açtı. Ancak mücevherlerinin bulunduğu takı kutusunu boş olduğunu gördü. Çalınan takıların değerinin 600 bin lira olduğu öğrenildi.

Hürriyet'te yer alan habere göre; şikâyette bulunan şarkıcı, “Amsterdam’a konsere gittim. Dönüşte uçağa binmeden önce bagajımı teslim ettim. İstanbul’da bavulumu açtığımda, takı kutumu açık şekilde buldum. Değerli takılarım çalınmış. Gitti hepsi. Gerekli başvuruları yaptım. Bundan sonra değerli eşyalarımı yanımdan ayırmayacağım. Çok üzüldüm" dedi.

Derya Ulug 7

Kaynak: HABER MERKEZİ