Slovakya'nın Bratislava kentinde düzenlenen Avrupa Kadınlar Bilek Güreşi Şampiyonası'nda sol ve sağ kolda şampiyon olan Milli Sporcu Sude Nur Çakır, şampiyonluk sonrası AK Parti İl Başkanı Hakan Han Özcan’ı ziyaret etti. 

Demir Bilekli Sude Nur Çakır'dan Şampiyonluk Sonrası Özcan’a Ziyret (1)

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Spor Kulübü bilek güreşi takımında bulunan Sude Nur Çakır, Slovakya'nın Bratislava kentinde düzenlenen Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonası’nda sağ ve sol kolda olmak üzere iki kategoride yarışarak, Avrupa Şampiyonu oldu.  

Demir Bilekli Sude Nur Çakır'dan Şampiyonluk Sonrası Özcan’a Ziyret (4)

Moldovalı rakibini sol kolda mağlup ederek Avrupa Şampiyonu olan Çakır, aynı şampiyonada sağ kolda da altın madalya kazanarak Türkiye'ye çifte zafer yaşattı. 

Demir Bilekli Sude Nur Çakır'dan Şampiyonluk Sonrası Özcan’a Ziyret (2)

Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonası’nda gösterdiği üstün performansla rakiplerini çıldırtan genç sporcu şampiyonluk sonrası AK Parti İl Başkanı Hakan Han Özcan’a ailesiyle birlikte ziyarette bulundu. 

Demir Bilekli Sude Nur Çakır'dan Şampiyonluk Sonrası Özcan’a Ziyret (3)

Ziyaret sırasında İl Başkanı Özcan ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren Çakır, şampiyonada yaşadığı deneyimleri anlattı. Özcan, genç sporcu Sude Nur Çakır'ın hem ülkeye hem de kendisine büyük bir gurur yaşattığını vurgulayarak, başarısını tebrik etti. 

Ziyaretin renkli anlarından biri ise Çakır ve Özcan arasında yapılan bilek güreşi oldu. 

Polatlı’da elektrik akımına kapılan çiftçiden acı haber Polatlı’da elektrik akımına kapılan çiftçiden acı haber

Demir Bilekli Sude Nur Çakır'dan Şampiyonluk Sonrası Özcan’a Ziyret (5)

HABER: Gizem Tuğçe BAYHAN