16. Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür festivali için nefesler tutuldu. Festival öncesi hazırlıklar ise tüm hızıyla devam ediyor. Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, Yaş Sebze, Meyve Üreticileri Kooperatifi üyesi turşucu esnafıyla makamında bir araya geldi.

Başkan Demirbaş ve esnaf festival ile ilgili istişarelerde bulundu. Başkan Demirbaş, esnaf ile beraber festivalde hazırlanacak turşular, turşuların fiyatlarının belirlenmesi ve festival kapsamında gerçekleştirilmesi planlanan etkinlikler hakkında istişarelerde bulunuldu.

Sincan Belediyesi ilçeye yeni kreşler kazandırmaya devam ediyor Sincan Belediyesi ilçeye yeni kreşler kazandırmaya devam ediyor

Çubuk Turşu festivali için hazırlık toplantısı yapıldı.-2

16. Turşu ve Kültür festivali 7-10 Eylül tarihleri arasında Çubukabad parkında gerçekleşecek.

Çubuk Belediyesi resmi sosyal medya hesaplarından da yaptığı paylaşımda yapılan toplantı ile ilgili olarak ‘’ 16. Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali’ne sayılı günler kala Çubuk Turşucular ve Yaş Sebze, Meyve Üreticileri Kooperatifi üyesi turşucu esnafıyla bir araya gelen Belediye Başkanımız Baki Demirbaş, festival için hazırlanacak turşular, turşuların fiyatlarının belirlenmesi ve festival kapsamında gerçekleştirilmesi planlanan etkinlikler hakkında istişarelerde bulunuldu.’’ İfadeleri ile paylaşımda bulundu.