CHP adayı Selim Çırpanoğlu: ‘Kahramankazan’ımız kazandı’

CHP lideri Özel: “Cumhurbaşkanıyla önümüzdeki hafta görüşmeyi planlıyoruz” CHP lideri Özel: “Cumhurbaşkanıyla önümüzdeki hafta görüşmeyi planlıyoruz”

31 Mart yerel seçimlerinde Ankara’nın Nallıhan ilçesinde resmi olmayan sonuçlara göre Cumhuriyet Halk Partisi adayı Ertunç Güngör, Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük'e atıfta bulunarak "Nallıhan tamam" şeklinde bir paylaşım yaptı.

Yerel seçim sonuçlarının kesinleşmesi için oy sayımı devam ederken Cumhuriyet Halk Partisi adayı Ertunç Güngör, sosyal medya üzerinden flaş bir paylaşım yaptı.

"NALLIHAN TAMAM"

2019 yılında AK Parti’nin kazandığı Nallıhan Belediyesi’nin yeni başkanının belirlenmesi için vatandaşlar heyecanla beklerken CHP’nin adayı Ertunç Güngör, saat 22.03 itibarıyla yüzde 54 oy oranıyla önde olduğu görüldü. Şaşırtan sonuçlar sonrasında CHP adayı Güngör'den şu paylaşım geldi:

"40 YILDIR OLMAYAN ŞEYLER OLUYOR"

Ertunç Güngör'ün Cem Küçük'e gönderme yaptığı bu paylaşımın Küçük'ün, "Diğer illeri konuşmuyoruz fakat konuşacağız gibi duruyor. Bitenler var. 40 yıldır olmayan şeyler oluyor çok ilginç" şeklindeki ifadelerine yönelik olduğu düşünülüyor.