Ankara’da paraşüt faciası! Havadayken birbirine dolandı Ankara’da paraşüt faciası! Havadayken birbirine dolandı

Meclis Üyeleri ayrıcı Ankara Büyükşehir Belediye Meclisine ulaşım konusunda 3 maddelik önerge verdi.

EGO GENEL MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞÜLDÜ

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Büyükşehir ve Polatlı Belediye Meclis Üyeleri Tufan Bural, Serpil Öztürk, Özgür Yaman ve Yasin Coşar Yağcı, Yağcı, EGO Genel Müdürü Taylan Engin ve EGO Genel Müdürlüğü Mali Hizmetler Daire Başkanı Fuat Dinç ile yaptığı görüşmede Polatlı’daki ulaşım hakkında istişarelerde bulundu.

Oldukça samimi bir şekilde gerçekleştirdiği görüşmede EGO Genel Müdürü Taylan Engin ve EGO Genel Müdürlüğü Mali Hizmetler Daire Başkanı Fuat Dinç, meclis üyelerine teşekkür etti. Polatlı ile yakından ilgilendiklerini ifade eden EGO Genel Müdürü Taylan Engin, önümüzdeki günlerde Polatlı’ya geleceğini ve vatandaşların ulaşım konusunda taleplerini dinleyeceğini söyledi.

BÜYÜKŞEHİR MECLİSİNE ULAŞIM ÖNERGESİ

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı Belediye Meclis Üyeleri Tufan Bural, Serpil Öztürk, Özgür Yaman ve Yasin Coşar Yağcı, Ankara Büyükşehir Belediye Meclisine ulaşım ile ilgili önerge verdi. Meclise sunulan 3 maddelik önergede; Polatlı-Ankara EGO sefer sayılarının artırılması, köylere sefer düzenlemesi ve Polatlı Belediyesi’nin kullanımı için EGO Genel Müdürlüğünden otobüs tahsisi konuları yer aldı.