4 ay önce görkemli düğünler düzenleyen Şeyma Subaşı boşanıyor! 4 ay önce görkemli düğünler düzenleyen Şeyma Subaşı boşanıyor!

Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde bulunan Hilal Altınbilek, "Oyuncu olarak bir hedefin var mı?" “Güzel şeyler yapacağım. 17. Nations Awards-Thinkingreen Taormina'da Sicilya'nın en çok izlenen dizisi 'Bir Zamanlar Çukurova' ile ödül alan ünlü isim, şunları söyledi: "Heyecanlı bir akşamdı. Beni gururlandırıyor. Yavaş yavaş başlıyoruz. Bu benim için yolculuğun sadece başlangıcı, demişti.

Mehmet Can Uzun'a aşık olan ve oğlu döneminde özel hayatıyla magazin gündemine giren Hilal Altınbilek'in Ay Yapım imzalı Harika Hayatım dizisinde başrol olarak yer alacağı öğrenilecek.

Hilal Altınbilek, Senaryosunu Meriç Acemi'nin yazdığı ve Çağrı Bayrak'ın başkanlığını üstleneceği dizide başrolü Onur Tuna ile paylaşması bekleniyor.

Proje için ön hazırlık sürecini başlatan 32 yaşındaki başarılı oyuncunun FOX ekranlarında yer alacak yapımda 'Şebnem' karakterine hayat vereceği belirtilmedi.