Beypazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Akşemseddin Ortaokulu yararına düzenlenen kermese katılım sağladı. Bu özel etkinlikte, 8 yıl önce oklava büyüklüğünde dikilen Söğüt ağacının muhteşem salkımları altında okul personelleri ve veliler bir araya geldi.

Ankara dahil 5 ilde dolandırıcılık ve hırsızlık operasyonu: 12 gözaltı Ankara dahil 5 ilde dolandırıcılık ve hırsızlık operasyonu: 12 gözaltı

Kermeste, okul personeli ve velilerin elbirliğiyle hazırladıkları gözlemeler tadıldı ve sohbetler gerçekleştirildi. Ayrıca öğrencilerin yaptığı çalışmaların örnekleri sergilendi ve velilerin katkıda bulunduğu ikramlıklar konuklarla paylaşıldı.

Beypazarı İlçe Mem Akşemseddin Ortaokulu Yararına Düzenlenen Kermese Katıldı (1)

Beypazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Akşemseddin Ortaokulu için düzenlenen bu kermese katılım göstererek etkinliğe destek verdi. Öğrenci, veli ve okul personelinin bir araya gelerek keyifli bir gün geçirdiği etkinlik, okul topluluğunu bir araya getirerek dayanışma ve işbirliğini pekiştirdi.

Beypazarı İlçe Mem Akşemseddin Ortaokulu Yararına Düzenlenen Kermese Katıldı (3)

Kermeste sergilenen el emeği ürünler ve yapılan ikramlar, katılımcıların beğenisini kazanırken, etkinliğin amacı olan okulun ve öğrencilerin ihtiyaçlarına katkı sağlamak da başarıyla gerçekleşti. Beypazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Akşemseddin Ortaokulu, böylesi etkinliklerle okul topluluğunu güçlendirerek eğitim hayatına renk katmaya devam ediyor.

Beypazarı İlçe Mem Akşemseddin Ortaokulu Yararına Düzenlenen Kermese Katıldı (4)

HEPSİNİN ELLERİNE YÜREKLERİNE SAĞLIK

Beypazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Akşemseddin Ortaokulu yararına düzenlenen kermese katıldık. 8 yıl önce bir oklava büyüklüğü ve görünümünde olan diktiğimiz Söğüt ağacının şimdilerde kocaman o muhteşem salkımlarının altında okul personellerimiz ve kıymetli velilerimizin elbirliği güler yüzleriyle hazırladıkları gözlemelerden tattık, sohbet ettik. Öğrencilerimizin yaptıkları çalışmalardan örnekleri gözlemledik, velilerimizin katkıda bulundukları ikramlıklardan aldık. Hepsinin ellerine yüreklerine sağlık” dedi.

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ