31 Mart Yerel seçimlerinde CHP'den Şereflikoçhisar Belediye Başkanı seçilen Mustafa Koçak, göreve geldiği ilk günden beri hızlı çalışmalar yapmaya devam ediyor. Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Mustafa Koçak, Deliller mahallesinde kahvaltı programında hemşehrileri ile bir araya geldi.

MUSTAFA KOÇAK HEMŞEHRİLERİ İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Mustafa Koçak'ın Deliller Mahallesinde gerçekleştirdiği kahvaltı progrmaına Cumhuriyet Halk Partisi Şereflikoçhisar İlçe Başkanı Hüseyin Güçlü, Meclis üyesi Çağatay Çağdaş eşlik etti.

Başkan Koçak Deliller Mahallesinde Güne Hızlı Giriş Yaptı! (1)

Mustafa Koçak, Şereflikoçhisarlı vatandaşlarla sık sık bir araya gelerek isteklerini ve şikayetlerini sık sık dinlemeye özen gösteriyor. Koçak, Şereflikoçhisar'ı daha yaşanılabilir bir hale getirmek için  gece gündüz demeden çalışmalarına devam ediyor.

Başkan Koçak Deliller Mahallesinde Güne Hızlı Giriş Yaptı! (2)

Şereflikoçhisar'ı bir marka ilçe haline getirmek için uğraşan Koçak, vatandaşlara hep birlikte ilmek ilmek, huzur ve güveni yeniden inşa etmek için amaçladıklarını dile getirdi.

Şereflikoçhisarlı vatandaşlar başkan Mustafa Koçak ile birlikte ilçeye yeni bir hava katıldığını düşünüyor. Cumhuriyet Halk Partisi ile aday olan ama gerçek belediyecelik anlayışı ile yola çıkan Mustafa Koçak, Şereflikoçhisar'ı daha huzurlu ve parlayan yıldız haline getirebilmek için çalışmlarını devam ediyor.

Başkan Koçak Deliller Mahallesinde Güne Hızlı Giriş Yaptı! (3)

Mustafa Koçak, Deliller mahallesinde gerçekleştirmiş olduğu kahvaltının ardından Deliller Mahallesi sakinlerinden Şevki ve Serap Üstün çifti tarafından oluşturulan üzüm bağını ziyaret etti. Mustafa Koçak, üzüm bağını gözlemleyerek Şevki ve Serap çiftinden alışverişlerde bulundu.

CSO ile Pazartesi Konserleri - 'Eren Kuştan - Elif Kuştan' CSO ile Pazartesi Konserleri - 'Eren Kuştan - Elif Kuştan'

Mustafa Koçak'ın Şereflikoçhisarı düzenli olarak gezmesi halk tarafından taktirle karşılanıyor.

HABER: ÖMER YILDIZCI