Kalecik Belediye Başkanı Av. Dr. Duhan Kalkan, vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteriyor. Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde sahaya inerek seçim çalışmalarına katkıda bulunan Başkan Kalkan, Cumhurbaşkanı Seçimi’nin 2. tura kalmasıyla çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

baskan-kalkan-vatandas-ziyaretlerine-devam-ediyor (2)

Kalecik Belediye Başkanı Av. Dr. Duhan Kalkan, 28 Mayıs Pazar günü Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun yarışacağı Cumhurbaşkanı seçimleri için çalışmalara başladı. Sahaya inerek vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Kalkan, onlarla sohbet etti ve sorunlarını dinledi. Yapılan ziyaretlerde Başkan Kalkan'a; AK Parti Kalecik İlçe Başkanı Necmi Darıcı, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri Satılmış Karadoğan ve Erdal Dal eşlik etti.

Polatlı’da şehir içi trafik istatistik raporu açıklandı Polatlı’da şehir içi trafik istatistik raporu açıklandı

baskan-kalkan-vatandas-ziyaretlerine-devam-ediyor (3)

Yapılan ziyaretler, Kalecik Belediyesi resmi sosyal medya hesabından paylaşıldı. Paylaşımda, “Belediye Başkanımız Av. Dr. Duhan Kalkan, AK Parti İlçe Başkanımız Necmi Darıcı, Belediye Meclis Üyelerimiz Satılmış Karadoğan ve Erdal Dal ile birlikte ilçe merkezimizde vatandaşlarımızla sohbet etti” ifadelerine yer verildi.

HABER: KADİR BUĞRA TOPKAYA