Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı vatandaşlarla bayramlaştı Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı vatandaşlarla bayramlaştı

Başkan Çetin, Esnaf Ve Vatandaşlarla Istişare Etti  (1)

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, ilçede bulunan pazarlarda esnaf ziyareti yaptı. Ziyaret esnasında alışveriş yapan vatandaşlarla bir araya gelen Çetin, vatandaşların istek ve taleplerini tek tek dinledi.  

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, pazar alanında gerçekleştirdiği ziyarette alışveriş yapan vatandaşlar ve pazarcı esnafı ile samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Başkan Çetin, ilçeye son dönemde dört yeni pazar alanı kazandırılmasının yanı sıra mevcut dört pazar alanının da yenilendiğini vurgulayarak, hizmetlerin sürekli olarak iyileştirildiğini belirtti. 

Başkan Çetin, Esnaf Ve Vatandaşlarla Istişare Etti  (3)

Başkan Çetin, yaptığı açıklamada, pazar alanlarının her türlü ihtiyacı düşünülerek inşa edildiğini ve yenilendiğini dile getirdi. Yağmur, çamur, yaz sıcağı gibi zorlu şartlarda vatandaşların rahat bir şekilde alışveriş yapabileceği ortamların sağlandığını ifade eden Çetin, ilçenin daha da gelişmesi için çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini belirtti. 

Başkan Çetin, Esnaf Ve Vatandaşlarla Istişare Etti  (2)

Başkan Çetin, pazar gezisi sırasında kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen çocuklarla yakından ilgilendi ve bol bol fotoğraf çektirdi.  

Başkan Çetin, Esnaf Ve Vatandaşlarla Istişare Etti  (4)

Kaynak: İHA