14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'ne yalnızca 2 gün kaldı. Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü, Cumhuriyet Tarihi'nin en önemli seçimlerinde dur durak bilmeden çalışmalarını sürdürdü. CHP Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, hem seçimi hem de CHP Polatlı Örgütü'nün seçim çalışmalarını değerlendirdi.

Bilal Haşim Avcı: Sahaya Bahar geldi.

Konu kapsamında açıklamalarda bulunan Avcı, "Sahaya Bahar geldi. İlçe Örgütümüzün tüm gönüllüleri öbek örgütlenmesi ile başlayan sürecin devamında seçim süreci ile aylardır sahada, sıkılmadık el, dokunulmadık kalp bırakmadılar. Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun projelerini tüm Polatlı’ya anlattık, umudu, ilk 100 günde gerçekleştireceklerimizi paylaştık. İlk defa oy kullanacak gençlerimizin, Polatlı’mızın tüm gençlerinin, mutfağın cefasını çeken kadınlarımızın, çocuklarının geleceğinden kaygı duyan tüm yurttaşlarımızın sandığa giderek demokrasi haklarını kullanmalarını diliyorum. Sandık görevlilerimiz, müşahitlerimiz, okul sorumlularımız, avukatlarımızla seçim gününe de hazırız. Tek bir oyun bile takipçisi olacağız‘’ dedi.

baskan-avci-tek-bir-oyun-bile-takipcisi-olacagiz

Bilal Haşim Avcı: Polatlı değişime hazır.

Sözlerine devam eden Avcı, "Seçime iki gün kala sahadaydık, seçime bir gün kala da sahada olacağız. Seçim günü de okullarda sandık başlarında olacağız. Polatlı değişime hazır. Bunu ziyaret ettiğimiz heryerde görüyoruz. Bugün Polatlı Belediye Meclisi ve Ankara Büyükşehir Belediye Meclis üyemiz sayın Selami Ovacık, Polatlı Belediye Meclis üyelerimiz, Seçim Koordinasyon sorumlularımız ile birlikte Dörtyol esnafımızı, Keresteciler Sitesi esnafımız ve Polatlı Terminal esnafımızı ziyaret ettiler. Kadın Kolları ve Gençlik kolları gönüllülerimiz, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız Cumhuriyet Mahallesinde ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Gençlerimiz, Kadın Kollarımız, Yönetim Kurulu üyelerimiz, Cumhuriyet Meydanında stand çalışması gerçekleştirdiler. Aylardır sahada olan tüm gönüllülerimize yürekten teşekkür ediyorum‘’ ifadelerinde bulundu.

baskan-avci-tek-bir-oyun-bile-takipcisi-olacagiz (2)

Türkiye Emekli Subaylar Derneği'nde konferans gerçekleştirildi Türkiye Emekli Subaylar Derneği'nde konferans gerçekleştirildi

Bilal Haşim Avcı: Sahaya gelen bahar sandığa da gelecek.

"Polatlı’da her zaman olduğu gibi güvenli, sağduyu ve hoşgörünün galip geldiği seçim süreçleri yaşadık. Bu seçim de Polatlı’da aynı hoşgörü ikliminde bir seçim günü yaşayacağız.” diyen Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı; “Umudun, Sevginin, Türkiye’nin ve ülkemizin geleceğinin kazanacağı bir seçim olacak. Sağduyu galip gelecektir. Bu anlamda da biz siyasilere de önemli sorumluluklar düşüyor. Hepimiz bu sorumluluğu yerine getireceğiz. Bugün Ankara Tandoğan Meydanında Büyük Ankara Mitinginde umudun buluşmasına hep birlikte katılacağız. Sahaya gelen bahar sandığa da gelecek."

HABER: KADİR BUĞRA TOPKAYA