Bu Şehirlerden uzak durun… İşte Dünya’nın havası en kirli 10 şehri! Bu Şehirlerden uzak durun… İşte Dünya’nın havası en kirli 10 şehri!

Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde meydana gelen olayda, bir sürücü navigasyonun yanlış yönlendirmesi sonucu kullanılmayan yanlış bir yola girdi. Daha sonra başıboş köpeğin yola fırlaması sonucu köpeğe çarpmamak için manevra yapan sürücü uçurumdan aşağı düştü. Kazada 2’si çocuk 4 kişi hayatını kaybederken, 3 kişide yaralandı.

Öğrenilen bilgilere göre, Kayseri’den Adana’nın Saimbeyli ilçesine doğru yola çıkan bir aile, Tufanbeyli ilçesine geldiğinde navigasyonun yanlış tarifi nedeniyle kullanılmayan yola girdi. Araçta 7 kişi olan aile kullanılmayan yolda ilerlerken karşılarına aniden çıkan bir başıboş köpeğe çarpmamak için manevra yapması sonucu uçurumdan aşağı düştü. Kaza sonucu ikiz kardeşler Ayşe Tokalı ve Elif Yağmur (43)'un, Ayşe Tokalı'nın 8 yaşındaki kızı Ravza Nur Tokalı'nın hayatını kaybettiği öğrenildi.

Yaralıların ise Fatma Rana Yağmur, Rabia Nur Tokalı  ve isimleri bilinmeyen 2 kişi de hastaneye kaldırıldı. Jandarma ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.