Son zamanlarda Türk dizi ve film sektöründe atılan adımlar, ünlü isimlerin yurt dışındaki popülaritesini artırdı. Özçivit’in başrolünde oynadığı “Kuruluş Osman” dizisi, Bangladeş’te büyük bir ilgi ve beğeniyle takip edilirken, Bangladeşli hayranları izdihama sebep oldu. 

Can Yaman’dan hayranlarını üzecek haber! Can Yaman’dan hayranlarını üzecek haber!

Bangladeş'te Burak Özçivit Izdihamı Erkekler Birbirini Ezdi (1)

Ünlü oyuncu Burak Özçivit, bir markanın tanıtımı için gittiği Bangladeş’te erkekler tarafından büyük ilgi gördü. Burak Özçivit’i bekleyen Bangladeşli hayranlar sebebiyle bölgede izdiham yaşandı. Bangladeşli hayranları, Burak Özçivit'in bulunduğu aracın önünü keserek ilerlemesine engel oldu. Ünlü oyuncunun etrafında toplanan kalabalık nedeniyle polis, güvenlik duvarı oluşturmak zorunda kaldı. Yoğun kalabalık arasında erkek hayranlar, ünlü oyuncuyla fotoğraf çektirmek için adeta birbirini ezdi. 

Bangladeş'te Burak Özçivit Izdihamı Erkekler Birbirini Ezdi (3)

“OSMAN” SLOGANLARI İLE KARŞILANDI 

Burak Özçivit, Bangladeş’te hayranları tarafından “Osman” sloganlarıyla karşılandı. Araçla ilerleyemeyen oyuncu, bir ara cama çıkarak etrafını saran kalabalığa selam verdi. Özçivit’in bu jesti, hayranları daha coşturdu. Oluşan izdiham nedeniyle polis ekipleri, Özçivit'in etrafında güvenlik çemberi oluşturdu. 

Bangladeş'te Burak Özçivit Izdihamı Erkekler Birbirini Ezdi (2)

Editör: Sema Türkel