Her salı akşamı Show TV ekranlarında yeni bölümleriyle izleyenlerle buluşan ‘Bahardizisi, bu hafta yeni bölümüyle değil bir önceki bölümüyle ekrana gelecek.

Yeni bölüme son 2 gün kala fragmanın hala yayınlanmaması reyting rekortmeni Bahar dizisinin takipçilerinin tepkisini çekmişti.

Bu hafta beklenen yeni bölümün çekimleri tamamlanamadı ve yapım şirketinden bu durumla ilgili bir açıklama geldi.

YENİ BÖLÜM YAYINLANMAYACAK

Yapım ekibi, 7 Mayıs Salı akşamı planlanan yeni bölümün yayınlanmayacağını duyurdu.

MF Yapım'dan diziyle ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Yolculuğumuzda bize güç veren ve ilham olan değerli izleyicilerimiz; bu akşam tekrar bölümümüzle yayındayız. 'Bahar'ın en güzel günlerinde 14 Mayıs Salı akşamından itibaren her salı günü yeni bölümlerimizle buluşmak üzere.”

Bahar Yeni Bolum

“BİR OYUNCU ARKADAŞIMIZIN RAHATSIZLIĞI SONUCU…”

Yapım şirketinin ardından dizinin başrol oyuncusu Demet Evgar da yayımladığı videoda izleyicilere şu sözlerle seslendi:

“Bahar'ın sevgili izleyicileri! Bizi her hafta seyretmeyi iple çektiğinizin farkındayım. İnanın bizim de sizinle o hafta çektiğimiz bölümleri buluşturmak için çok büyük bir heyecan içinde oluyoruz. Eminim bütün diziler öyle...

Çünkü Türkiye'de maalesef bu uzun sürelerde çalışmak çok zor koşullarda mümkün olabiliyor. Mucize gibi bir şey aslında... Diziler, haftanın altı günü 14 - 15 saatlerde çalışıyor. Yani bunun hastalığı var sağlığı var, binbir türlü hali var. O yüzden lütfen anlayışınıza sığınıyoruz.

Bergüzar Korel'in "Kanlı Yayın" dizisi nerede yayınlanacak, oyuncuları ve konusu? Bergüzar Korel'in "Kanlı Yayın" dizisi nerede yayınlanacak, oyuncuları ve konusu?

Demet Evgar Bahar Dizi

Yorumlarınızdan sizin de biraz hayal kırıklığı içerisinde olduğunuzu anlıyorum. İnanın biz de sizinle o hafta çektiğimiz bölümleri paylaşmak için can atıyoruz. En az sizin kadar o hafta çok büyük heyecan duyuyoruz. Belirli bir kalitede yapmaya çalıştığında da bazen küçük aksaklıklar bir sonraki bölümü sizlerle buluşmasını engelleyebiliyor. Çok önemli değil ama bir oyuncu arkadaşımızın böyle küçük bir rahatsızlığı sonucu bir hafta rötarlı buluşacağız, idare edin artık lütfen.

Aslında diziler bu kadar uzun süreli olmamış olsaydı zaten çok büyük bir bölümünü çekmiştik size söyleyeyim. Ay çok da tatlı bir bölüm olmuştu, şöyle çektiğimiz sahneleri bir düşünüyorum da... Gerçekten her hafta yorumlarınızı o kadar büyük bir hevesle bekliyoruz. Böyle çocuk heyecanıyla çekiyoruz ki ne olur anlayışla karşılayın. Yani böyle çok kötü bir şey yapmışız gibi yorumları okuyunca böyle biraz şey oldum yani... Sevgiler, saygılar efendim.”