Arka Sokaklar dizisi 18. sezon ne zaman geliyor? Arka Sokaklar yeni sezon olacak mı? sorularının cevaplarını haberimizde derledik... Arka Sokaklar 18. sezonuyla ekranlara hazırlanıyor. 17 sezondur ekranlardaki macerasına devam eden dizinin yeni bölümleri de merakla bekleniyor. Sezonun günlerini sayan Arka Sokaklar'ın yeni sezon tanıtım fragmanı da yayınlandı. Peki Arka Sokaklar 18. sezon ne zaman yayınlanacak? Detaylar burada...

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Ebru Özen kaç yaşında kimdir? Ebru Özen Aslen Nereli? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Ebru Özen kaç yaşında kimdir? Ebru Özen Aslen Nereli?

Arka Sokaklar ne zaman başlıyor?

Türk televizyonunun en eski dizilerinden biri olan Arka Sokaklar 18. sezonuyla izleyici karşısına çıkacak. Dizinin en yakın ekranlara geleceği belirtilirse halk Eylül veya Ekim aylarında izlenecek.

Türkiye'nin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'ın ilk sezon fragmanı yayınlandı. Yeni oyuncularıyla sezona bomba gibi başlayacak ya da 'Arka Sokaklar' bambaşka bir hikayeyle açılacak.

Arka Sokakların oyuncuları kimler?

Bu sefer bambaşka bir hikayeyle başlayacak olan Back Sokaklar, kadrolarına kattığı dört yeni oyuncuyla sezona bomba gibi girecek.

Orhan Oğuz'un yönettiği, Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul'un senaryosunu yazdığı Arka Sokaklar'ın başrollerini paylaştığı; Perihan Ünlücan, Oğuz Veçe, Tunç Oğuz, Ali Haydar Çataltepe, Gizem Terzi, Özlem Çınar, Hülya Kalebayır, Elvan Dişli, Gaye Gürsel, Nazlı Tosunoğlu, Ecem Öz, Metin Çoban, Kerim Han Duman, Can Başak, Ada Baykal , Onurcan Sesli, Mustafa Efe Günay gibi başarılı isimler var.