Ankaragücü-Beşiktaş maçına dakikalar kaldı! Takımların ilk 11'leri belli oldu Ankaragücü-Beşiktaş maçına dakikalar kaldı! Takımların ilk 11'leri belli oldu

Türk futbolunda dev transfer ile dünyada ismini duyuran bir zamanlar Fenerbahçe’nin parlayan yıldızı genç oyuncu Arda Güler dünya devi Real Madrid takımına transfer olmuştu. Transferi sonrası bir türlü forma şansı bulamayan Arda Güler’in peşini sakatlıklar bırakmıyor. En son Real Vallecano mücadelesinde kadroda kendine yer bulan Arda Güler maç sonrası tekrardan sakatlanmıştı. Şimdi sakatlıkları sebebi ile 1 ayda sahalarda uzak kalacak olan Arda Güler İçin eski antrenörü Martin ilginç bir itirafta bulundu.

arıda-1

Real Madrid’in eski antrenörü Andre Arda Güler için, ‘’ Arda Güler'in ilk antrenmanlarda 1.75 ve 69 kilo olduğu ortaya çıktı. Elit seviyede fiziğe sahip oyunculara karşı mücadele edecek birinden çok, altyapı oyuncusu fiziği vardı. Arda Güler'e fiziksel yüklemeler sırasında çok büyük hatalar yapılmış. Arda Güler, yeni çalışma sistemiyle özgüvenini geri kazanacak ve Madrid taraftarları onun olağanüstü yeteneğinin tadını çıkarabilecek’’ açıklamasında bulundu.