Adana'da yaşanan trajik olayda, sokakta yaşanan bir tartışma ölümcül bir sonla noktalandı. 19 yaşındaki Arda Demirci, av tüfeğiyle vurularak hayatını kaybetti. Cinayetin ardındaki karanlık detaylar, şantaj ve ayrılık tehditleriyle örülü bir hikayeyi gün yüzüne çıkardı.

Bu gelişme sonrası Arda Demirci hakkındaki bilgiler merak ediliyor.

Peki Arda Demirci neden öldü? Arda Demirci kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar...

ARDA DEMİRCİ KİMDİR?

Arda Demirci ve sevgilisi İ.A arasında yaşanan olay Adana’yı ve tüm Türkiye’yi ayağa kaldırdı. İddialara göre, İ.A., bir süre önce Demirci'den ayrılmak istediğini belirtti.

Ancak çift arasındaki anlaşmazlık, ağır sonuçlar doğurdu.

MSB’den tüyler ürperten videolu 19 Mayıs paylaşımı MSB’den tüyler ürperten videolu 19 Mayıs paylaşımı

Arda Demirci Neden Oldu

Husumetin doruğa çıktığı bir kavgada, İ.A.'nın babası Mehmet Akkel, evden aldığı av tüfeğiyle Demirci'ye ateş etti. Göğsüne isabet eden saçmalarla ağır yaralanan Demirci, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Akkel ise cinayet silahıyla birlikte polise teslim oldu.

ARDA DEMİRCİ KAÇ YAŞINDA NERELİ?

19 yaşındaki Arda Demirci Adanalıdır. 

ARDA DEMİRCİ NEDEN ÖLDÜ?

Yine iddialara göre, Demirci'nin İ.A.'ya yönelik şantaj girişimleri, çift arasındaki husumetin temelini oluşturuyordu. Genç kızın, durumu ailesine bildirmesi üzerine anne ve babasının, Demirci ile görüşerek kızlarını rahat bırakmasını istediği belirtildi. Ancak Demirci'nin, şantajını sürdürme kararlılığı, olayın çığırından çıkmasına neden oldu.