Google Chrome'da Uzun Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? Google Chrome'da Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Google Chrome'da Uzun Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? Google Chrome'da Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır?

Geçen hafta, birçok Apple Watch kullanıcısı, en son watchOS sürümü 10.1'i yükledikten sonra pillerinin normalden çok daha hızlı tükenmeye başladığını fark etti. Şimdi, Apple bu sorunu bir iç memo ile kabul etti ve bir düzeltmenin yakında geleceğini taahhüt etti.

Apple Watch Batarya Sorunu Nasıl Çözülür

Bu sorun, Watch SE ve Watch Serisi 5 gibi eski modelleri de içeren birçok modele etki ediyor gibi görünüyor. Reddit, Apple Destek Topluluğu, X ve diğer kaynaklara göre, Apple Watch Ultra 2 gibi yeni sürümleri de etkiliyor. Sorun oldukça ciddi gibi görünüyor, bir kullanıcı "watchOS 10.1, Apple Watch'ımın pilini bitiriyor" diye belirterek, pili 60 dakikadan daha kısa bir sürede yüzde 50'ye düşürdüğünü belirtti.

Apple, iOS 17.1 güncellemesiyle soruna kısmen müdahale etti gibi görünüyordu ve bu güncelleme, watchOS 10.1'i çalıştıran bir saat ile iOS 17 kullanan bir iPhone eşleştirildiğinde "artan güç tüketimi" sorununu çözdüğünü belirtti, MacRumors'un bildirdiği gibi. Ancak sorunu tam olarak çözmüş gibi görünmüyor.

Apple, memoda sorunun yakında bir watchOS güncellemesi ile düzeltileceğini belirtti, ancak daha spesifik bir tarih, etkilenen belirli modeller ve sorunun nedeni verilmedi. Ancak, sorunun doğası gereği, yüksek öncelikli bir konu olduğunu umuyoruz. Apple'ın, iPhone için iOS 17.1.1'i ve umarız ki düzeltilmiş bir sürümle watchOS 10.1.1'i yayınlayacağı bildiriliyor.