Polatlı Türk Eğitim-Sen ve Özel Polatlı Can Hastanesi Arasında İndirim Protokolü İmzalandı Polatlı Türk Eğitim-Sen ve Özel Polatlı Can Hastanesi Arasında İndirim Protokolü İmzalandı

Ankara'nın Etimesgut ilçesinin Eryaman mahallesinde meydana gelen kaza, paniğe sebep oldu. dinilen bilgilere göre, 25 katlı bir binanın 19’uncu katına eşya taşıyan bir nakliye şirketine ait 70 metrelik yük asansörü, mekanik arıza nedeniyle devrildi. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri tarafından olayla ilgili inceleme başlatılırken, olay esnasında araç ve yaya geçişi olmaması sebebiyle kazada herhangi bir can kaybının yaşanmadığı belirtildi.

ankarada-korkunc-kaza-70-metrelik-yuk-asansoru-devrildi (1)

"BİR ANDA BÜYÜK BİR GÜRÜLTÜ GELDİ"

Devrilme esnasında çevredeki şantiye alanında çalışma yaptıklarını söyleyen Cemal Öcal, “Konteyner içerisindeydik ve bir anda büyük bir gürültü geldi. Gürültünün geldiği sırada kafamızı çevirdik ve pencereden baktığımda asansörün üst kısmı yere doğru devriliyordu. Biz çıktığımızda kamyonu devrilmiş vaziyette gördük. Çok şükür araç ve yaya geçmiyordu. Biz de akabinde hemen yola çıktık ve gelen arabaları durdurduk. Bu şekilde en azından bir kazayı önlemeye çalıştık" ifadelerine yer verdi.

ankarada-korkunc-kaza-70-metrelik-yuk-asansoru-devrildi (2)

"BİRKAÇ KAZAYI DA ÖNLEDİK"

Asansörün devrildiği esnada kendisinin de konteynerde olduğunu ifade eden Bahadır Kılıç ise, “Dışarıdan bir anda bir ses geldi. Ondan sonra ses gelince biz de hemen dışarıya çıktık. Hemen yardımcı olduk, yolu kapattık. Hatta burada birkaç kazayı da önledik çünkü görmeyenler oldu” diye konuştu.

ankarada-korkunc-kaza-70-metrelik-yuk-asansoru-devrildi (3)

İHA