Her yıl düzenlediği büyük indirim kampanyalarıyla tüketicilerin ilgisini çeken İspanyol moda devi Inditex, 2024 yılında da geleneği bozmayarak dev indirimlerle müşterilerini cezbetmeye devam ediyor. Yılda bir kez yapılan bu büyük indirim etkinliği, Türkiye’de ve dünya genelinde başladı. Inditex grubuna ait mağazalar, yüzde 70’e varan indirimlerle alışveriş tutkunlarını mağazalara çekiyor.

Ankara'da Indirimli Kıyafet Alışverişi Çılgınlığı Metrelerce Kuyruk Oluştu (3)

SEPETTEKİ ÜRENLER TÜKENDİ

Bu yıl indirimler, 26 Haziran Çarşamba akşamı Inditex'in mobil uygulamalarında başladı. Müşteriler, uygulama üzerinden sepetlerini doldurarak indirim saatinin gelmesini bekledi. Ancak, indirim saati geldiğinde yoğun talepten dolayı birçok müşteri sepetlerindeki ürünleri alamadı. Bazı kullanıcılar alışverişlerini sorunsuz tamamlarken, bazıları ise teknik aksaklıklar nedeniyle ürünlerini kaçırdı.
İnditex mağazalarında indirimler, 27 Haziran Cuma günü başladı. Mağazalardaki indirimler, 31 Ağustos’a kadar sürecek. İlk haftalarda yüzde 25 oranında yapılan indirimler, haftalar ilerledikçe artacak. Ancak, tüketiciler beğendikleri ürünleri kaçırmamak için ilk günlerden mağazalara akın etti. Alışveriş merkezlerinin açılış saati olan 10.00'da mağazalara giden vatandaşlar, büyük bir kalabalık oluşturdu. İstanbul ve Ankara gibi büyükşehirler başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilindeki Inditex mağazalarında uzun kuyruklar oluştu. 

Ankara'da Sıcak Havalar Evlilik Coşkusunu Arttırdı: Nostaljik Altındağ Evlendirme Dairesi Yoğun İlgi Görüyor Ankara'da Sıcak Havalar Evlilik Coşkusunu Arttırdı: Nostaljik Altındağ Evlendirme Dairesi Yoğun İlgi Görüyor

Ankara'da Indirimli Kıyafet Alışverişi Çılgınlığı Metrelerce Kuyruk Oluştu (2)

METRELERCE KUYRUK OLUŞTU

Ankara’daki alışveriş merkezleri de indirim gününde yoğun kalabalıklara sahne oldu. Başkentliler, istedikleri ürünleri almak için erken saatlerde alışveriş merkezlerine akın etti. Hafta içi olmasına rağmen mağazalarda yoğun kalabalık yaşandı. Aldıkları ürünleri üzerinde denemekk isteyen vatandaşlar ise kabin kuruklarında saatlerce beklemek durumunda kaldı. Yoğunluk nedeni ile mağazadaki bir çok ürün yere düştü. Kalabalık nedeniyle reonlarda düzen sağlayamayan mağaza görevlileri, zor anlar yaşadı.  Saatler sonunda alışverişini tamamlayan vatandaşlar ise bu sefer,  metrelerce uzunluktaki kasa kuyruklarında bekledi.
 

Muhabir: KÜBRA AÇIKGÖZ