Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği iftar programı düzenledi. ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar ve Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Öztürk'ünde yer aldığı iftar programına katılım yüksek düzeyde gerçekleşti.
RAMAZAN MANEVİ ATMOSFERİ VE BEREKETİ İFTAR SOFRASINA TAŞINDI
Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği ramazan ayının manevi atmosferini ve bereketini iftar sofrasında paylaştı. Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyeleri iftar porgramı düzenleyerek oruçlarını birlikte açtı.
BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE ORUÇLAR AÇILDI
Düzenlenen iftar programına, ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar ve Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Öztürk; Kızılcahamam, Kazan ve Çamlıdere ilçeleri Esnaf Odası Başkanları ve Yöneticiler ile iftar programında bir araya geldiler. Birlik ve beraberlik içinde oruçların açıldığı iftar programında dualarak eşliğinde iftar programı gerçekleşti.
HABER: SEDEF HIZLI