Ankara Çerkes Derneği, 27 Nisan Cumartesi günü saat 19:30'da Çankaya Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezinde gerçekleşecek olan 'Wored Gecesi' için hazırlıklarını tamamladı. Etkinlik, profesyonel sanatçıların muhteşem icralarıyla dolu olacak ve Çerkes şarkı ve müziklerine dair unutulmaz bir deneyim sunacak. Gecenin amacı, Çerkes kültürünün zengin mirasını keşfetmek ve bu değerleri paylaşmak adına bir araya gelmek olarak ifade edildi. Geceye katılan müzikseverler, büyüleyici Çerkes müziğinin eşsiz ezgileriyle dolu bir gece geçirirken aynı zamanda unutulmaz anlar yaşama fırsatı bulacaklar. 

MÜZİK DOLU SAATLER 

'Wored Gecesi' sanatçılarının; Anjela Chetyz, Azmi Toğuzata, Badin Müzik Grubu, Faruk Gergin, Hayri Kazbek, Melahat Bozkurt Sezgin, Nesren Şırayder, Oksana Dinçer, Şamil Dinç olacağı belirtildi. 

12 yaşındaki ressamdan şehit babasının anısına resim sergisi 12 yaşındaki ressamdan şehit babasının anısına resim sergisi

Ankara Çerkes Derneği yetkilileri, etkinliğe katılmak isteyenleri davetiyelerini temin etmeleri konusunda uyardı. Davetiyelerin sadece dernekten temin edilebileceğini ifade eden yetkililer, etkinlikle ilgili detaylı bilgi almak isteyenleri 0541 404 18 64 numaralı telefondan aramaya davet etti. Programa katılanlar, hep birlikte keyifli ve unutulmaz bir gece geçirmenin tadını çıkaracaklar.

Haber: Tuğba Akkesen