Altındağ'da parklara yoğun bakım… Altındağ Belediyesi, vatandaşların aileleriyle birlikte daha düzenli bir çevrede vakit geçirmeleri için çalışmalarına başladı. Altındağ Belediyesi'ne bağlı ekipler, ilçede bakımsız kalan parklarda detaylı bakım, onarım, tadilat ve peyzaj çalışması gerçekleştiriyor. Yıpranan oyun alanlarını yenileyen, yabani otların temizliğini yapan ekipler, bir taraftan da çim biçme ve mevsimlik çiçek dikimi de gerçekleştiriyor.

Altındağ’da Yeniden Çiçek Açtı! Parklar Yeniden Canlanıyor (2)

CSO'dan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 'Genç Yetenekler Özel Konseri' CSO'dan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı 'Genç Yetenekler Özel Konseri'

PARKLARIN YENİ YAPILMIŞ GİBİ BAKIMLI VE TEMİZ OLMASINA ÇOK DİKKAT EDİYORUZ

Parklarda gerçekleştirilen bakım ve onarım çalışmaları hakkında bilgi veren Altındağ Belediye Başkanı Dr. Veysel Tiryaki, "Altındağ Belediyesi olarak ilçemizde bakımsız kalan tüm parklarımızı baştan aşağı yeniliyoruz. Bakım ve onarım çalışmalarımız devam ediyor. Ekiplerimiz çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. Geçmiş dönemlerimizde de olduğu gibi yeşil alanlara ve parklara çok önem veriyor, parkların yeni yapılmış gibi bakımlı ve temiz olmasına çok dikkat ediyoruz" dedi.

Altındağ’da Yeniden Çiçek Açtı! Parklar Yeniden Canlanıyor (3)

VATANDAŞLARIMIZ PARKLARDA GÜZEL HAVANIN TADINI ÇIKARIYOR

Başkan Tiryaki, çalışmaların vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladığını belirterek, şunları kaydetti: "Havaların ısınmasıyla birlikte parklar Altındağlı vatandaşlarımızın hem sosyalleştiği, hem de nefes aldığı ortamlara dönüşüyor. Vatandaşlarımız parklarda güzel havanın tadını çıkarıyor. Ekiplerimiz, bir yandan da mevsimlik çiçek dikme çalışmalarına devam ediyor... Altındağ'ın tüm parklarını ve Hamamönü bölgesini çiçeklerle donatacağız. İlçemizi güzelleştirmek için çalışmaya devam edeceğiz."