Polatlı Belediyesi, Anneler Günü'ne özel olarak düzenleyeceği etkinliklerle bu özel günü kutlamaya hazırlanıyor. 12 Mayıs 2024 Pazar günü gerçekleşecek olan etkinlik, Polatlı'nın annelerine unutulmaz anlar yaşatmayı hedefliyor.

Etkinlik, saat 14:00’te Tektaş Düğün Salonu'nda başlayacak. Ancak anneler için düzenlenen otobüs servisi, saat 13:00'ten itibaren Cumhuriyet Meydanı'ndan hareket ederek katılımcıları etkinlik alanına taşıyacak.

Polatlı Belediyesi tarafından düzenlenen bu özel gün, eğlence, ikramlar ve hediyelerle dolu olacak.

Anneler Günü, Polatlı'da her yıl coşkuyla kutlanırken, Belediye bu yıl da kadınlara özel bir gün yaşatmayı amaçlıyor.

Program boyunca çeşitli sürprizler ve aktivitelerle annelerin bu özel günü kutlanacak.

Polatlı Belediyesi'nin bu etkinliği, her yıl olduğu gibi bu yıl da yerel topluluk içinde büyük bir ilgiyle karşılanmakta.

Anneler ve aileleri için düzenlenen bu özel etkinlik, toplumun her kesiminden insanı bir araya getirerek toplumsal bağları güçlendirme fırsatı sunmakta.

BAŞIMIZIN TACI TÜM HANIMEFENDİLER DAVETLİDİR

Göksu Parkı, yelken gösterisine ev sahipliği yapacak Göksu Parkı, yelken gösterisine ev sahipliği yapacak

Polatlı Belediyesi konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “12 Mayıs Pazar Günü Saat 14.00’da Fatih Mahallesi Tektaş Düğün Salonu’nda düzenleyeceğimiz Anneler Günü Özel Programımıza başımızın tacı tüm hanımefendiler davetlidir. 13.00’dan itibaren Cumhuriyet Meydanı’ndan otobüs kaldırılacaktır.” denildi.

Polatlı Belediyesi’nden Anneler Günü'ne Özel Coşkulu Kutlama-1

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ