Altın Kafes Oyuncuları ve resimleri listesi ile karşınızdayız. Atv’nin yeni dizisi Altın Kafes Karakterleri şimdiden çok merak ediliyor. Altın Kafes dizisi oyuncuları kimler? Altın Kafes başrol oyuncuları kim? Peki Altın Kafes dizisinde kimler oynuyor? Merakla beklenilen Atv Altın Kafes oyuncu kadrosu ve resimlerini sizlerle paylaşmak istedik.

Altın Kafes Oyuncuları ve Resimleri / Altın Kafes dizisi oyuncuları

Altın Kafes oyuncuları ve resimleri listesiyle dizideki karakterleri kısaca tanıtmak istiyoruz. Önce Altın Kafes başrol oyuncuları kimler, ona kısaca değinelim: Aytaç Şaşmaz ve Şifa Nur Gül başroldeki ikilimiz. Aytaç Şaşmaz büyük bir holdilgin Ceo’su ve zengin bir ailenin oğlu olarak karşımıza çıkıyor. Şifa Nur Gül ise öğretmen Zeynep rolünü canlandırıyor.

Altın Kafes Başrol Oyuncuları – Altın Kafes dizisinde başrolde kim oynuyor?

Dizinin afişlerinde de göreceğimizi gibi ana hikayede 5 ana karakter var. Aytaç Şaşmaz, Şifa Nur Gül, Ebru Cündübeyoğlu, Hayal Köseoğlu ve Hilmi Cem İntepe dizinin başrollerinde karşımıza çıkıyorlar.

Altın Kafes Oyuncuları Listesi / Altın Kafes dizisi oyuncuları kimler?

Peki Altın Kafes dizisinde başka kimler oynuyor? Altın Kafes oyuncuları listesi şöyle: Aytaç Şaşmaz (Onur), Şifa Nur Gül (Zeynep), Ebru Cündübeyoğlu (Nalan), Hayal Köseoğlu (Ahu), Hilmi Cem İntepe (Cihan), Murat Kılıç (Ayhan), Kaan Turgut (Kenan), Sümeyra Koç (Alara), Eda Nur Gülbudak (Berna), Buse Orcan (Şeniz), Gurur Çiçekoğlu (Hikmet), Cansu Mumcu (Şule), Ali Kayra Kul (Kaan), Aksel Yılmaz (Alper) Ve Sacide Taşaner (Zümrüt)

Altın Kafes Oyuncu Kadrosu / Altın Kafes dizisi oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosu ve karakterleri çok merak ediliyor. Altın Kafes oyuncu kadrosu şöyle: Aytaç Şaşmaz (Onur), Şifa Nur Gül (Zeynep), Ebru Cündübeyoğlu (Nalan), Hayal Köseoğlu (Ahu), Hilmi Cem İntepe (Cihan), Murat Kılıç (Ayhan), Kaan Turgut (Kenan), Sümeyra Koç (Alara), Eda Nur Gülbudak (Berna), Buse Orcan (Şeniz), Gurur Çiçekoğlu (Hikmet), Cansu Mumcu (Şule), Ali Kayra Kul (Kaan), Aksel Yılmaz (Alper) Ve Sacide Taşaner (Zümrüt)

Altın Kafes Karakterleri – Altın Kafes dizisindeki karakterler

Ülkenin sayılı zenginlerinden Beyoğlu ailesinin hayatına dahil olan Öğretmen Zeynep’in hikayesini izleyeceğiz. Peki Beyoğlu ailesi fertleri kimler? Altın Kafes karakterleri listesi çok merak ediliyor.

Yalnızca 2 bölümü izleyicilerle buluşan ‘Senden Önce’ dizisi için final kararı alındı Yalnızca 2 bölümü izleyicilerle buluşan ‘Senden Önce’ dizisi için final kararı alındı

İşte dizideki karakterler ve gerçek isimleri:

Aytaç Şaşmaz (Onur Beyoğlu)

altin-kafes-oyunculari-resimleri-onur-beyoglu-kimdir

ByL Holding'in CEO'su ve aile veliahtı olan Onur, Nalan Beyoğlu'nun ortanca çocuğudur. Dışarıdan kendine güvenli bir izlenim veren Onur'un iç dünyasında yalnızlık hissi vardır. İlk evliliği sonrasında duygularını gizlemeye başlayarak soğuk biri gibi görünmüştür. Ancak, Zeynep ile tanışmasıyla birlikte bu katı ve duygusuz adamın kalbi tekrar atmayı öğrenecektir.

Şifanur Gül (Zeynep Özcan)

altin-kafes-oyunculari-resimleri-zeynep-kimdir

Zeynep, Babası Ayhan ve kardeşi Berna ile birlikte yaşayan bir kadındır. Annesinin vefatından sonra, evin annesi gibi davranmış ve ailesine destek olmuştur. Sıradan bir hayatı olan Zeynep, Beyoğlu ailesinin okulunda ilkokul öğretmeni olarak çalışmaktadır. Ancak, Onur Beyoğlu ile tanıştığında hayatı tamamen değişecektir.

Ebru Cündübeyoğlu (Nalan Beyoğlu)

altin-kafes-oyunculari-resimleri-nalan-kimdir

Nalan, Beyoğlu ailesine mensup olan bir gelindir. Oğlu Onur ve kızı Alara'nın annesidir. Kayınvalidesi Zümrüt'ün tüm hisselere sahip olması nedeniyle kontrolü ele geçirmek isteyen Nalan, kendini hazırlayarak bu rolün altından kalkmaya kararlıdır. Ayrıca oğlunu da kontrol altında tutmaya çalışır. Soyadının verdiği güçle elindeki kaynakları sonuna kadar kullanma konusunda hiçbir engel tanımaz ve tehlikeli oyunlar kurmaktan çekinmez.

Hayal Köseoğlu (Ahu Karataş)

altin-kafes-oyunculari-resimleri-ahu-kimdir

Ahu, Onur Beyoğlu'nun özel asistanı olarak çalışan bir kadındır ve aynı zamanda hırslı bir kişiliğe sahiptir. Patronuna olan sevgisiyle dolu olan Ahu, Onur'u etkilemek ve yakın olabilmek için her türlü riski göze almaya hazırdır.

Hilmi Cem İntepe (Serhat Gediz)

altin-kafes-oyunculari-resimleri-serhat-kimdir

Serhat'ın geçmişi sırlarla dolu ve karanlık bir hikayeye sahip. Ancak, askerdeki bir patlama sonucunda estetik ameliyatlarla tamamen farklı biri haline gelmiştir. Gerçek kimliğini gizleyerek Beyoğlu ailesinin güvenlik şefi olarak işe başlar. Bu onun gerçekleri öğrenmek için tek yoludur.

Sacide Taşaner (Zümrüt Beyoğlu)

altin-kafes-oyunculari-resimleri-zumrut-kimdir

Büyük Hanım, şirketin tek sahibi ve ailenin direği olarak tanınır. Kocasıyla birlikte küçük bir işletmeyi büyüterek bugünkü holdinge dönüştürdüler. Büyük emekler vererek getirdiği şirketini başkasına devretmeyi düşünmüyor. Bu görevi torunu Onur Beyoğlu'na devretmek istiyor, ancak bunun için mutlu bir evliliğinin olması gerektiğini de şart koşuyor.

Murat Kılıç (Ayhan Özcan)

altin-kafes-oyunculari-resimleri-ayhan-kimdir

Zeynep'in babası Ayhan, çok sevdiği karısının ölümüyle hayatta yönünü kaybetmiştir. Bahis oynamaya düşkünlüğü olan bir kumar bağımlısı olarak, sadece küçük bir pilavcı işletmektedir.

Kaan Turgut (Kenan Parlak)

Cihan'ın gelişiyle, şirketin güvenlik şefi olan Ahu'nun kariyeri büyük bir darbe alıyor. Cihan, onun en büyük düşmanı haline geliyor ve aynı zamanda Ahu'nun sırdaşı da oluyor.

Sümeyra Koç (Alara Beyoğlu)

Nalan'ın ablası, Onur'un ailesinde en büyük kızdır. Hayatında iki kez evlilik yapmış olsa da, her biri hızlı bir şekilde sona ermiştir. Maalesef, Onur'a sadece parası için ilgi gösteren erkeklere fazla güvenmiş ve her defasında hayal kırıklığına uğramıştır.

Eda Nur Gülbudak (Berna Özcan)

Zeynep, Ayhan'ın canlı ve açık sözlü kızıdır. O, Zeynep'in en değerli varlığıdır. Şu an üniversitenin son sınıfındadır ve Beyoğluların bursuyla eğitimini sürdürmektedir. Boş zamanlarını ise babasının pilavcısında çalışarak değerlendirmektedir.

Tarık Uğur Özenbaş (Kaya Seyitlioğlu)

altin-kafes-oyunculari-resimleri-kaya-kimdir

Kaya, Alara'sının ikinci kocası ve Kaan'ın babasıdır. Kendisi dünyanın en kaypak insanlarından biri olarak bilinir, ancak aynı zamanda bu aileyi en iyi gören ve şirketin içinde neler olup bittiğini en iyi bilen kişidir.

Buse Orcan (Şeniz Kalpak)

altin-kafes-seniz-kimdir-buse-orcan-oynadigi-diziler

Nalan'ın en büyük yardımcısı ve Kaan'ın dadısı olan Buse, evin demirbaşıdır.

Ali Kayra Kul (Kaan Beyoğlu)

altin-kafes-oyunculari-resimleri-kaan-kimdir

Alara'nın oğlu, Kaan da gerçekten merak edilen bir karakterdir. Baskıcı anneanne Nalan'ın etkisi ve hukuksal girişimleri nedeniyle Kaan, babası Kaya'nın soyadını değil Beyoğlu soyadını taşımaktadır. Ancak bu durum onun sevecen ve içten bir çocuk olmasına engel olmaz. Her olaya, yaşadığı tüm çalkantılı durumlara uyum sağlamaya ve mümkün olduğunca az sorun çıkarmaya çalışan bir çocuktur.

Gurur Çiçekoğlu (Hikmet Atay)

Serhat'ın askerden dönen komando arkadaşı Hikmet, gerçek bir bilgisayar dehasıdır. O, Serhat için yapılması gereken her şeyi gölgede çalışarak tamamlamaktadır. Kendisi adeta bir karargah gibi hareket ederek, Serhat'a destek olmaktadır.

Cansu Mumcu (Şule Deniz)

Şule, Zeynep ve Berna, eczacılık fakültesi mezunu olmalarının yanı sıra, mahalledeki en yakın arkadaşlardır.

Altın Kafes Dizisi konusu ne?

Zeynep, Beyoğlu ailesi tarafından kurulan prestijli bir okulda öğretmenlik yapmaktadır ve ülkenin varlıklı insanlarından olan bu aileye hayranlık duymaktadır. İlk gün geç kaldığında, sevdiği Onur Beyoğlu ile karşılaşma fırsatı bulur. Bu tesadüfi buluşma, Onur'un yeğeni Kaan'ın Zeynep'in sınıfına verilmesiyle sonuçlanır. Zeynep istemeden de olsa Beyoğlu ailesiyle bir bağ kurmuştur ve bundan oldukça etkilenmiştir.

Zeynep'in hayatı, Onur'a düzenlenen bir suikastın ortasında kalmasıyla bir anda değişiyor. Bu olaylar zinciriyle sıradan yaşamı tamamen farklı bir hal alacak. Engel olamadığı bu girdap, Zeynep'i hiç düşünmediği noktalara götürecek.

Onur'a yardım etmek için gece yarısı kendini bulduğu o yolda, bilmeden büyük bir sırra şahitlik edecektir. Bu sır, herkesin hayatını geri dönülmez bir şekilde değiştirecektir ve konunun farkında olmayanlar için oldukça şaşırtıcı olacaktır.