Televizyon izleyicilerinin yakından merak ettiği yapım hakkında Altın Kafes dizisi uyarlama mı gerçek hikaye mi? Altın Kafes dizisi gerçekte kimin hikayesi? Altın Kafes oyuncuları kim? tarzı sorular arama motorlarında sıklıkla sorulmakta. Bu soruların cevaplarına haberimizde yanıt bulabilirsiniz. İşte cevaplar... 

Altın Kafes dizisi uyarlama mı gerçek hikaye mi?

Altın kafes dizisi, aşk ve entrika dolu hikayesiyle izleyicileri derinden etkileyen yapımlar arasına girmeyi hedefliyor. Dizi, İstanbul'da geçerken, dizinin sıkı takipçileri de dizinin uyarlama bir yapım olup olmadığını merak etmektedir. Altın Kafes, ünlü Kore dizisi The Last Empress'in Türk uyarlaması olarak ATV ekranlarında izleyicileri ekran başına çekmeyi amaçlıyor.

Yalnızca 2 bölümü izleyicilerle buluşan ‘Senden Önce’ dizisi için final kararı alındı Yalnızca 2 bölümü izleyicilerle buluşan ‘Senden Önce’ dizisi için final kararı alındı

Altın Kafes dizisi gerçekte kimin hikayesi?

Dizideki Zeynep  karakteri, ülkenin sayılı zenginlerinden olan Beyoğlu ailesinin okulunda öğretmen olarak görev yapmaktadır. Zeynep'in kız kardeşi Berna ailenin verdiği bursla okuduğundan Zeynep, kendini Beyoğlu ailesine borçlu hissetmekte, Beyoğlu Vakfı'nda da gönüllü olarak çalışmaktadır.Vakfın bir organizasyonunda Beyoğlu ailesinin veliahtı görülen Onur Beyoğlu'na düzenlenen bir suikastı engellemesiyle tetiklenen olaylar zinciri onu bu karizmatik adamla yakınlaştıracak, nikah masasına dek götürecektir. Eşi öldükten sonra hiçbir kadınla ilgilenmeyen Onur'un Zeynep'le evliliği ise çevresinde şaşkınlıkla karşılanır. Dizide, herkes birbiriyle geçmiş acıları ile bağlı görünür. Ülkenin sayılı zenginlerinden olan Beyoğlu ailesinin veliahtı ‘Onur’ ile ailenin okulunda öğretmenlik yapan idealist ‘Zeynep’in büyük bedeller ödeyecekleri aşk hikayesini anlatan ‘Altın Kafes’ sırlarla ve yalanlarla dolu ihtişamlı bir dünyanın gizemlerini gözler önüne serecek.

Altın Kafes oyuncuları kim? 

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Aytaç Şaşmaz, Şifanur Gül, Ebru Cündübeyoğlu, Hilmi Cem İntepe, Hazal Köseoğlu gibi isimler yer alır.