ATV o dizinin fişini çekti! Sevilen dizinin final tarihi belli oldu ATV o dizinin fişini çekti! Sevilen dizinin final tarihi belli oldu

Umut Evirgen ile dünya evine giren ünlü oyuncu Alina Boz geçtiğimiz günlerde bir mekanda arkadaşları ile eğlenirken şarkıcı Simge’nin Aşkın Olayım şarkısına eşlik etti. Nakarat kısmında ise Galatasaray’a küfür ettiği iddiaları ortaya çıktı.

Daha sonra ünlü oyuncu Galatasaray’a küfür etmediğini söyledi. Alina Boz yaptığı açıklamada, ‘’ Dün kayda alınan ve iznim olmadan paylaşılan videoda küfür içerikli sözleri benim söylemediğim açıkça belli olmaktadır. Konuyu ben de üzüntüyle takip etmekteyim. Söz konusu videoda yalnızca sevdiğim bir şarkının sözlerini seslendirmiş olup, başkaca küfür vb. herhangi bir söz söylemedim. Beni tanıyan kişiler, bu tarz micazım olmadığını da bilir. Videoyu iznim olmadan çeken, sosyal medya hesaplarında paylaşan, ayrıca onur, şeref ve saygınlığıma saldırı niteliği taşıyan, hakaret içerikli yorumlarda bulunan kişiler hakkında şahsi kişilik haklarımı savunmak için TCK'nın 125. maddesinde düzenlenen 'Hakaret' suçu uyarınca avukatım aracılığıyla adli sürecin başlamasına yönelik İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na şikayet hakkımı kullanacağımı belirtmek isterim. Bu asılsız iftirayla gündeme gelmiş olmaktan dolayı üzgünüm" dedi.