Sarı lacivertlilerde Aziz Yıldırım ve Ali Koç bir kez daha Fenerbahçe başkan adaylığı için yarışacak. Mevcut Başkan Ali Koç seçim çalışmalarını yaparken yönetim kurulu listesinde de değişikliğe gitti.

Fenerbahçe Kulübünde 30-31 Mayıs'ta çoğunluk sağlanamazsa 8-9 Haziran'da yapılacak olağan seçimli genel kurul öncesi listeler belirlendi. Ali Koç'un listesinde Acun Ilıcalı da yer aldı.

Koç'un listesindeki en dikkat çeken isim olan Acun Ilıcalı, Beyaz TV'ye açıklamalarda bulundu.

Ali Koc Acun Ilicali

Filenin Sultanları erken veda etmişti: FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde şampiyon İtalya oldu Filenin Sultanları erken veda etmişti: FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde şampiyon İtalya oldu

“AŞIK OLDUĞUM KULÜBÜN YÖNETİMİNDE OLMAK BÜYÜK BİR ŞEREF”

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, "Benim için büyük bir mutluluk, aşık olduğum kulübün yönetiminde olmak büyük bir şeref. Bu işler kısmet. Allah bugünü nasip etti. Mühim olan faydamın olması. Ben zaten yönetimde değilken de elimden geleni yapıyordum ama şimdi daha fazla şansım olacak" dedi.

Ilıcalı açıklamasında ayrıca, "Finansal olarak neden Avrupa'nın en büyük kulüplerinden birine dönüşmeyelim diyorum. Bu potansiyelin olduğunu düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Editör: Öykü Karabacak