Şampiyonu ve küme düşme potasının kaderini belirleyecek olan Konyaspor-Galatasaray maçı öncesinde Yeşil-Beyazlı kulübün başkanı Ömer Korkmaz açıklamalarda bulundu.

Trendyol Süper Lig'de hem şampiyonu hem de düşme hattının kaderini çizecek 90 dakika öncesinde Konyaspor Başkanı Ömer Korkmaz çok sert açıklamalarda bulundu.

Filenin Efeleri Milletler Ligi'nde sonuncu oldu! Cedric Enard yolcu Filenin Efeleri Milletler Ligi'nde sonuncu oldu! Cedric Enard yolcu

"KENDİ İMKANLARIMIZLA TOPLADIĞIMIZ PARANIN DA HESABINI VERMEYELİM"

Futbolcuların birikmiş ödemelerinin Galatasaray maçı öncesinde yapıldığı iddiası ve bunun gündem olması hakkında Beyaz TV'ye konuşan Ömer Korkmaz, "Çok kritik bir süreçteyiz, açıklama yapmayacağız. Kendi imkanlarımızla, kendi içimizden para toplayıp veriyoruz. Elli altmış tane dedikodu var. Kendi topladığımız paranın da hesabını vermeyelim kimselere." dedi.

"BİZİ BİRİLERİNDEN PARA ALMAKLA MI YARGILIYORLAR?"

Korkmaz öte yandan, "2-3 maç önceki maç önceki beyanlarımızı sosyal medyada paylaşmışlar, bizi birinden para almakla mı yargılıyorlar? Bunu konuşursak cevap vermiş oluruz" sözlerini kullandı.