31 Mart yerel seçimler yaklaşırken partilerin de belediye başkan aday adayları açıklanmaya devam ediyor. CHP'li Alaattin Köseler'in Beykoz belediye başkan adayı olacağı konuşuluyor. Barış Yarkadaş'ın kulis bilgisine göre ünlü siyasetçinin de biyografisi merak ediliyor. Peki, Alaattin Köseler kimdir kaç yaşında? CHP Beykoz Belediye başkan adayı Alaattin Köseler nereli ne iş yapıyor? İşte detaylar...

Alaattin Köseler kimdir? 

1960 yılında Paşabahçe'de hayatına başlayan Alaattin Köseler, mimarlık alanındaki başarısı ve topluma katkılarıyla tanınıyor. İlköğrenimini tamamladıktan sonra, Beykoz'da ortaokul ve lise eğitimini başarıyla bitirdi. Ardından, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden mezun oldu. Spor tutkusuyla da tanınan Alaattin Köseler, Beykoz Spor Kulübü'nün basketbol şubesinde uzun yıllar boyunca Yıldız, Genç ve A Takım kademelerinde başarıyla mücadele etti. Mimarlık kariyerine atıldıktan sonra, çeşitli inşaat firmalarında proje müdürlüğü ve şantiye şefliği gibi önemli görevler üstlendi. Kendi ofisini kurduktan sonra, Bahçeşehir Ticaret Merkezi gibi büyük projelere imza attı. 1999 yılında yapılan yerel seçimlerde Beykoz Belediye Başkanı seçilen Alaattin Köseler, göreve geldikten sonra Beykoz'un kalkınması ve gelişmesi için önemli adımlar attı. Depreme yönelik çalışmaları, Afet Karar Destek Modelleri oluşturulmasına öncülük etti ve birçok ödül kazandı.

Mesut Hakkı Caşın general mi pilot mu? Mesut Hakkı Caşın kimdir kaç yaşında ve hangi rütbe ile emekli oldu? Mesut Hakkı Caşın general mi pilot mu? Mesut Hakkı Caşın kimdir kaç yaşında ve hangi rütbe ile emekli oldu?

Alaattin Köseler

CHP Beykoz Belediye başkan adayı Alaattin Köseler nereli? 

Alaattin Köseler, Paşabahçe'de dünyaya gelmiştir. 

Alaattin Köseler ne iş yapıyor?

Alaattin Köseler, mimarlık kariyerine atıldıktan sonra, çeşitli inşaat firmalarında proje müdürlüğü ve şantiye şefliği gibi önemli görevler üstlendi.