2023 genel seçimlerinde yine oy çokluğu ile cumhurbaşkanı seçilen ve 5 yıl görevde kalma yetkisi verilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2024 genel seçimlerine ilişkin karar alma operasyonunun yönetimi .

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2024 yerel seçimlerinde mevcut belediyelerin korunması ve önceki seçimlerde kaybedilen belediyelerin geri alınması talimatını vererek, tüm kadrolara çalışmaları için mesaj gönderdi. AK Parti kadrolarını korumaya başlarken, AK Parti Kütahya gençlik kolu başkanı Usame Doğan istifa ettiğini açıkladı.

İşte Usame Doğan'ın istifası:

AK Parti Kütahya Gençlik Kolları İl Başkanımız Usame Doğan gerçekleştirmiş olduğu istişareler sonucu görevinden affını isteyerek Gençlik Kolları İl Başkanlığı vazifesinden ayrılmıştır. Değerli başkanımıza Kütahya gençliği ve teşkilatımız adına gerçekleştirmiş olduğu özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz

2023 Teknofest İzmir Ne Zaman Nerede Kaç Gün Sürecek? Teknofest Ücretli mi, Kayıt Nasıl Olunur? 2023 Teknofest İzmir Ne Zaman Nerede Kaç Gün Sürecek? Teknofest Ücretli mi, Kayıt Nasıl Olunur?

USAME Doğan kimdir?

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı 1.1.1997 doğumludur. İlahiyat Fakültesi mezunu olan il gençlik kolları başkanımız yüksek lisans öğrencisidir.