Cuma günkü reyting sonuçları izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. Cuma günü reytinglerde Yalı Çapkını Kızılcık Şerbeti Ateş Kuşları ve Arka Sokaklar dizileri birbiri ile ilk sırayı kapmak için yarışıyorlar. Masterchef Türkiye da zirvede bu dizilere eşlik ediyor. 17 Kasım Cuma reyting sonuçları belli oldu mu? Cuma günü en çok izlenen diziler neler? 17 Kasım 2023 Cuma günü reyting sonuçları, 17 Kasım 2023 reyting sonuçları Cuma reyting sıralaması 17 Kasım Yalı Çapkını Kızılcık Şerbeti Ateş Kuşları Arka Sokaklar Masterchef Türkiye Reytingler Cuma 17 Kasım 2023 reyting sonuçları ile karşınızdayız:

17 Kasım Reyting Sonuçları 2023

17 Kasım Cuma günü reytinglerde Yalı Çapkını Kızılcık Şerbeti Ateş Kuşları Arka Sokaklar dizileri yarışıyor. Bambaşka Biri ise tekrar bölümüyle ekranlara geldi.

Masterchef Türkiye ve Sen Türkülerini Söyle günün yarışma programları.

17 Kasım Cuma reyting sonuçları

İzleyicilerin büyük bir merakla beklediği 17 Kasım reyting sonuçları açıklanıyor! Bu sonuçlar, popüler diziler ve programların izlenme oranlarına göre sıralamalarını ortaya koyuyor. Peki, “Yalı Çapkını”, “Kızılcık Şerbeti”, “Ateş Kuşları”, “Arka Sokaklar” ve "MasterChef All Star" bu reytinglerde hangi sıralarda yer aldı?

Reyting Sonuçları Cuma | Reyting Sıralaması

Reyting sıralaması Cuma günleri nasıl oluyor, hemen bakalım:

Adım Farah 24. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Adım Farah Yeni Fragman Yayınlandı mı? Adım Farah 24. Bölüm Fragmanı İzle Youtube Adım Farah Yeni Fragman Yayınlandı mı?

En popüler televizyon dizilerinden biri olan "Yalı Çapkını", Total’de birinci sırada izleyicilerle buluşmaktadır. Onu takip eden ikinci sırada ise Show TV'de yayınlanan "Kızılcık Şerbeti" yer almaktadır. Bu listede üçüncü sırada ise "Yalı Çapkını" dizisinin özeti bulunmaktadır.

AB'nde ise birinci sırada "Kızılcık Şerbeti" isimli yapım, ikinci sırada "Kızılcık Şerbeti" dizisinin özeti ve üçüncü sırada ise "Yalı Çapkını" yer aldı. Bu sonuçlar, izleyicilerin bu yapımları ilgiyle takip ettiğini göstermektedir.

Cuma günü en çok izlenen diziler

Cuma günleri televizyon ekranlarında, tüm izleyici kitlesi tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen dizi "Kızılcık Şerbeti", listelerin başında yer alıyor. Bu dizi, sürükleyici hikayesi ve etkileyici oyunculuk performanslarıyla izleyicileri adeta ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Her hafta merakla beklenen yeni bölümleriyle izleyicilerini heyecanlandıran "Kızılcık Şerbeti", sosyal medyada da büyük tartışmalara sebep oluyor. Siz de bu dizinin bağımlısı olacak, duygusal ve aksiyon dolu bölümlerinin keyfini çıkaracaksınız!

İkinci sırada yer alan dizi ise "Yalı Çapkını". Bu romantik drama, sevgiyle dolu bir hikayeyi izleyicilere sunarak kalpleri fethetmeyi başarıyor. Başarılı oyunculuk performansları ve duygusal sahnelerle dikkat çeken bu dizi, Cuma akşamlarının vazgeçilmezleri arasında kendine sağlam bir yer ediniyor.

“Arka Sokaklar” adlı dizi, son zamanlarda büyük bir izleyici kitlesine sahip olup popülerliği hızla artmaktadır. Bu başarının ardında sürprizlerle dolu senaryosu ve etkileyici oyunculuk performansları yatmaktadır. Cuma günleri en çok konuşulan yapımlardan biri olan “Arka Sokaklar”, karakterlerin iç dünyalarını ustalıkla yansıtarak izleyicilerin kalbini kazanıyor.

Cuma günleri izleyicilerin dikkatle takip ettiği yapımlar arasında yer alan "Ateş Kuşları" dizisi, farklı teması ve etkileyici hikayesiyle ön plana çıkıyor. İzleyicilere unutulmaz bir seyir deneyimi sunan bu dizi, ilgiyi hak ediyor.

Cuma günü en çok izlenen program hangisi?

Masterchef Türkiye ve Sen Türkülerini Söyle günün yarışma programları. MasterChef Türkiye günün en çok izlenen programı olurken Esra Erol’da ve Müge Anlı ile Tatlı Sert programları çok izlenen programlar arasındalar.

17 Kasım 2023 REYTİNG SONUÇLARI BELLİ OLDU MU?

17 Kasım reyting sonuçları, programlar sona erdikten sonra, ertesi sabah açıklanmış olacak. Total, AB ve 20+ABC1 gruplarına göre reyting sonuçları sabah 10:00 gibi açıklanmış olacak. Şu an reyting sonuçları daha açıklanmadı.

17 Kasım Cuma günü reyting sonuçları oldukça merak ediliyor. Televizyon dizilerinin reytingleri yine büyük bir merakla takip edildi, çünkü 4 dizi birbiri ile yarıştı. Özellikle Cuma günleri yayınlanan programlar her zaman dikkat çeker. İzleyicilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan bu diziler, reytinglerde de başarılı bir performans sergilerler.

Kaynak: HABER MERKEZİ