Ekonomik kriz nedeniyle şoför esnafı büyük sıkıntılar çekiyor. Polatlı Şoförler Odası Başkanı İsmail Tarhan kendi çekici araçları ile aracı arızalanan dolmuşçu esnafının araçlarını ücretsiz bir şekilde çekerek ekonomik olarak zor durumda olan esnafa destek oluyor. Son gelen zamlar ardından iyice beli bükülen, zor durumda olan esnaf bir nebzede olsa kendi aralarında yaptıkları bu dayanışma ile ayakta kalmaya devam ediyor.

Polatlı Ticaret Odası'nda Neler Oluyor? Polatlı Ticaret Odası'nda Neler Oluyor?

BU HİZMET ŞOFÖR ESNAFINA ÜCRETSİZ OLARAK SUNULUYOR

Ekonomik sıkıntıların etkisi altında kıvranan şoför esnafı, Polatlı Şoförler Odası Başkanı İsmail Tarhan'ın örnek davranışlarıyla kısmen de olsa tasarruf ediyor. Tarhan, kendi çekici araçlarını kullanarak aracı arızalanan dolmuşçu esnafının yardımına koşuyor. Ayrıca bu hizmeti ücretsiz bir şekilde sunarak, zor durumda olan meslektaşlarına da katkı sunuyor. 

SADECE MADDİ DEĞİL, AYNI ZAMANDA MANEVİ DESTEK

Son dönemde artan ekonomik zorluklar ve ardı ardına kesilmeyen zamlar, Polatlı'daki şoför esnafını adeta sıkıntıların kucağına itmiş durumda. Ancak, bu zorluğun üstesinden gelmek için dayanışma ve birlik ruhuyla hareket eden Polatlı Şoförler Odası Başkanı İsmail Tarhan, aracı arızalan şoför esnafına araçları arızalandığı takdirde ücretsiz çekici hizmeti sunarak ekonomilerine katkıda bulunuyor. İsmail Tarhan'ın kendi çekici araçlarını kullanarak ücretsiz çekici hizmet sunması, sadece maddi değil, aynı zamanda manevi destek. Zam haberleri ile iyice daralan bütçeler, Polatlı şoför esnafını sıkıntıya soksa da esnafın dayanışması sayesinde az da olsa bütçelerinde oluşan ağırlığı hafifletiyor.