Polatlılı hanımların kışlık telaşı: Geleneksel ev yapımı turşu Polatlılı hanımların kışlık telaşı: Geleneksel ev yapımı turşu

Disney'in sevilen animasyon filmi Zootropolis'un beklenen devam halkası Zootropolis 2'nin çıkış tarihi sonunda gün yüzüne çıktı. Animasyon tutkunlarının heyecanla beklediği bu filmle ilgili merak edilen tüm soruların yanıtları haberimizin devamında.

Zootropolis 2 Çıkış Tarihi

Zootropolis 2, sinema perdesindeki yerini almak üzere! Amerika Birleşik Devletleri'nde 24 Kasım 2023 tarihinde vizyona girmesi planlanan film, izleyicileri tekrar büyülü hayvan şehri Zootropolis'e davet edecek. Filmin yönetmen koltuğunda Byron Howard ve Rich Moore ikilisi bulunurken, senaryo ise Phil Johnston ve Jared Bush'a emanet. Seslendirme kadrosunda ise Ginnifer Goodwin, Jason Bateman, Idris Elba, Octavia Spencer, Jenny Slate, Nate Torrence, Shakira, Tommy Chong, John Leguizamo ve Alan Tudyk gibi ünlü isimler yer alıyor.

Beklenti Dolu Hikaye

Zootropolis 2, ilk filmdeki kahramanlar Judy Hopps ve Nick Wilde'ın maceralarına devam ediyor. Film, bu sefer ikilinin bir çiftlik hayvanı topluluğunun gizemli ortadan kaybolmasını araştırmalarını konu alıyor. İzleyiciler, Zootropolis'in büyülü dünyasında geçen bu yeni hikayeyle yeniden buluşacaklar. İlk filmin büyük başarısının ardından Zootropolis 2, büyük bir beklentiyle karşılanıyor ve izleyicilerin merakla beklediği bir devam filmi olarak öne çıkıyor.

Zootropolis 2, hem animasyon severlerin hem de orijinal filmi sevenlerin sabırsızlıkla beklediği bir yapım olarak ön plana çıkıyor. Gözler, 24 Kasım 2023 tarihinde sinemalarda Zootropolis'in büyülü dünyasına tekrar açılacak.