Oyuncu Tolga Sarıtaş ile modacı Zeynep Mayruk, yaklaşık dört yıldır süren birlikteliklerinin ardından nihayet evlendiler. Bu hafta evlenen çiftin görüntüleri paylaşıldı. Moda tasarımcısı olan Zeynep Mayruk'un hayatı google aramalarda araştırılıyor. Peki Zeynep Mayruk kimdir? Zeynep Mayruk kiminle evleniyor eşi kim? Zeynep Mayruk kaç yaşında? İşte Zeynep Mayruk hakkında merak edilenler...

Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk'un nişan töreninden özel kareler, çiftin mutluluğunu ve birlikteliklerini kutlayan sevdikleri tarafından paylaşıldı. Sosyal medyada yayınlanan fotoğraflarda, çiftin neşeli ve romantik anlarına şahit olmak mümkün.

Zeynep Mayruk kimdir?

Mustafa Sandal'ın oğlu Yaman Sandal kimdir kaç yaşında? Mustafa Sandal'ın oğlu Yaman Sandal kimdir kaç yaşında?

1989 yılında İzmir'de doğdu. İlk moda dersini Chicago'daki Saint Charles Lisesi'nde aldı. 2006 yılında Saint Charles Lisesi'nden mezun olduktan sonra Türkiye'ye döndü ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarımı bölümünde eğitimine devam etti ve 2012 yılında mezun oldu. 2012 yılından sonra Londra Merkez'de 6 farklı sertifika programı tamamlandı. Aziz Martins.

2013 yılında Zeynep Mayruk markasını yarattı. Haute Couture tasarımlar ve hazır giyim üretimine devam ediyor. İlk koleksiyonunu 2013 Alaçatı Değirmen Festivali'nde sergiledi. Daha sonra 2014 ilkbahar yaz koleksiyonlarının sergilendiği Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'da ilk stüdyo çekimi gerçekleştirildi.

Zeynep Mayruk kaç yaşında?

Zeynep Mayruk 1989 yılında doğmuştur ve 2023 yılında 34 yaşındadır.

Zeynep Mayruk Nerede doğdu?

Zeynep Mayruk 1989 yılında İzmir'de doğmuştur.

Zeynep Mayruk'un babası kim kimin kızı?

Zeynep Mayruk, diğer bir modacı olan Yıldırım Mayruk'un kızı değildir. Yıldırım Mayruk'un 1 kızı var ve ismi Tara De Vries'tir.

Kaynak: HABER MERKEZİ