Güzel oyuncu Zeynep Çamcı zaman zaman oynadığı dizi ve filmler ile izleyicinin karşısına çıkmaktadır. Zeynep Çamcı'nın yaşamı ve özel hayatı merak ediliyor. Zeynep Çamcı kimdir, kiminle evli eşi kim? Serhat Bayram kimdir? Kaç yaşında, nereli? Vanlı yönetmen, fotoğraf sanatçısı ve Chief Creative Director Serhat Bayram Kaç yaşında, nereli? soruları araştırılıyor. İşte Serhat Bayram ve eşi Zeynep Çamcı biyografisi...

Serhat Bayram Kimdir?

Serhat Bayram, 1984 yılında Van'da doğmuştur. Eğitim hayatına Van'da başlayan Bayram, Van Gölü Anadolu Lisesi'ni tamamladıktan sonra İstanbul Kadir Has Üniversitesi'nde Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Kariyerine Alametifarika'da reklam yazarlığı yaparak başlayan Serhat Bayram, gnctrkcll çipetpet filmini yazmıştır. 2008 yılında "Mutluluğun Fotoğrafı" karesi ile National Geographic’ten ödül almıştır. Ayrıca Bayram, üç yüzden fazla kuzeni ve rozet koleksiyonu ile de tanınmaktadır. Dizi ve sinema oyuncusu Zeynep Çamcı ile 2015 yılında evlenmiştir. 2013 yılında "Beni Böyle Sev" dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır.

Zeynep Çamcı Kimdir?

Zeynep Çamcı, 11 Aralık 1986 tarihinde Muğla'da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun olmuştur. Oyunculuk kariyerine "Gece Gündüz" dizisinde Aslı karakteriyle başlamıştır. Ardından, "Recep İvedik 3" filminde başrol oynamıştır. 2015 yılında Star TV'de yayımlanan Eğlendirme Dairesi programında yer almış, 2016-2017 yılları arasında Seviyor Sevmiyor dizisinde Deniz karakterini canlandırmıştır. 2020 yılında vizyona giren "Feride" filminin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlenmiş ve başrolünde yer almıştır. 2023 yılında Atv'de yayınlanan "Kızıl Goncalar" dizisinde "Naim Efendi" karakterini canlandırmaktadır.

Polatlı’da kamu davetine icabet etmeyen kurumlar tepki çekti! Polatlı’da kamu davetine icabet etmeyen kurumlar tepki çekti!

Zeynep Çamcı'nın Film ve Dizileri

  • Gece Gündüz (2008)
  • Recep İvedik 3 (2009)
  • Leyla ile Mecnun (2012)
  • Eğlendirme Dairesi (2015)
  • Seviyor Sevmiyor (2016-2017)
  • Feride (2020)
  • Kızıl Goncalar (2023)

Zeynep Çamcı'nın Özel Hayatı

Zeynep Çamcı, 2015 yılında fotoğrafçı Serhat Bayram ile evlenmiştir.

Kaynak: HABER MERKEZİ