31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlere az bir süre kaldı.

Vatandaşlar, ikamet ettikleri il ve ilçelerin belediye başkanının yanı sıra mahallelerinin muhtarlarını da seçecek.

İlçemiz Polatlı’da Zafer Mahallesi’ni yönetmeye talip olan İrfan Gençer, muhtar adaylığı tanıtım toplantısı düzenledi.

Irfan Gencer 2

VAATLERİNİ VE PROJELERİNİ ANLATTI

Toplantıda Zafer Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşlarla buluşan Gençer, vaatlerinden bahsetti ve projelerini anlattı.

Aynı zamanda bir mucit ve yazar da olan Gençer, teknolojiyi de yakından takip ederek hayata geçirmeyi düşündüğü projeleri için karekod hazırladığını da sözlerine ekledi.

Gençer’in toplantıdaki konuşmasından öne çıkanlar şu şekilde:

“Değerli basın mensupları, kıymetli hemşehrilerim; Muhtar adaylığı tanıtım toplantımıza hepiniz hoş geldiniz.

31 Mart yerel seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını dilerim.

Çok sayıda paket sahibi olan bir mucit ve sorunsuz ülke kitabı yazarı bir düşünür olduğum için Polatlı Zafer Mahallesi Muhtar Adayı olmaya karar verdim.

Irfan Gencer 3

"MAHALLEMİZ YETERLİ HİZMETİ ALAMAMIŞTIR"

Mahallemiz ilçemizin en eski ve en köklü muhitlerinden olup şimdiye kadar yeterli hizmetleri hak ettiği şekilde alamamıştır.

Daha fazla vakit kaybetmeden ihtiyaçları ve çözümleri tek tek sıraladığım 100 maddede daha iyi bir mahalle düşüncesiyle muhtarlık seçim beyannamemi hazırladım, adeta ilçe belediye başkan adaylığı gibi çok sayıda konuya değindiğim vaatlerime sosyal medya hesaplarımdan tüm mahallemizin erişim sağlayabilmesi için karekod ve linkler oluşturdum.

Ankara Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği’nden 23 Nisan mesajı Ankara Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği’nden 23 Nisan mesajı

Dolayısıyla bu linklerde beni tanıyıp benim vizyonumu gören mahallemiz seçmeninin ferasetine inandığım için tanıdığına ahbabına değil, gerçekten hizmet sunacağına inandığı aday olan beni tercih edeceğine inanıyorum.

Muhtar adaylığı tanıtım toplantımıza katılımınızdan dolayı bu vesile ile şahsıma gösterdiğiniz ilgi için şükranlarımı sunarım. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

HABER: ÖYKÜ KARABACAK