Ünlü oyuncu Zafer Algöz, 24 gün önce annesini kaybetmesinin ardından bugün de babasını kaybettiğini açıkladı.

Ünlü oyuncu Zafer Algöz'ün, 24 gün arayla hem annesini hem de babasını kaybettiği öğrenildi. 24 gün önce annesinin acı kaybını duyuran Algöz, bugün de babası Cevdet Algöz'ü kaybettiğini kamuoyuna duyurdu. Sosyal medya hesabından üzüntüsünü paylaşan Algöz, annesi ve babasının bir arada olduğu fotoğrafları paylaşarak, "65 yıllık aşıklar cennette buluştular" notunu düştü.

Uzman isimden korkutan Tokat uyarısı: '6 ve üzeri bir deprem...' Uzman isimden korkutan Tokat uyarısı: '6 ve üzeri bir deprem...'

"65 YILLIK AŞIKLAR"

Algöz, babasının vefat haberini sosyal medyada duyurarak başsağlığı dileklerini kabul etti. Algöz'ün yaptığı paylaşımda, "Başımız sağ olsun. Sevgili annemizin ardından 24 gün sonra babamız Cevdet Algözü de kaybettik. 65 yıllık aşıklar cennette buluştular. Babamızı 4 Nisan Perşembe öğle namazını müteakiben Balıkesir Burhaniye Koca camiinden uğurlayacağız; Geriş kabristanında defnedeceğiz" açıklamasında bulundu.

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde yaşayan Zafer Algöz'ün annesi Güner Algöz ise 24 gün önce tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitimişti.

FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI

Ünlü oyuncu anne ve babasının birlikte yer aldığı geçmiş fotoğrafları paylaştı. O fotoğraflar sanatçının hayranlarına duygu dolu anlar yaşattı.