Daha önce "Cem Karaca’nın Gözyaşları" filmindeki performansıyla adından söz ettiren İsmail Hacıoğlu, bu kez efsane oyuncu Yılmaz Güney’i canlandıracak.

Ahmet San’ın yapımcılığını üstlendiği, "Camları Kırın Kuşlar Kurtulsun" adlı kitaptan uyarlanacak Yılmaz Güney filminin başrol oyuncusunun kim olacağı merak konusuydu.

Türk sinemasının Çirkin Kral lakaplı efsane oyuncusu Yılmaz Güney’in hayat hikâyesini beyaz perdeye taşıyacak sinema filminin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Yüksel Aksu’nun yönetmen koltuğuna oturacağı filmin başrol oyuncusu sonunda açıklandı.

Yılmaz Güney Filmi Için Başrol Belli Oldu! Başarılı Oyuncu Hazırlık Sürecine Girdi-1

Aralarındaki 9 yaş farkı gündem olmuştu! Ünlü fenomen sevgilisini paylaştı Aralarındaki 9 yaş farkı gündem olmuştu! Ünlü fenomen sevgilisini paylaştı

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; İsmail Hacıoğlu, sıkı bir hazırlık sürecine girdi. Yılmaz Güney’in hayatını canlandıracak olan Hacıoğlu’nun bu projeyle bir kez daha büyük bir çıkış yapması bekleniyor. Filmin 2025 yılı başında sete çıkması planlanıyor.

Yılmaz Güney’in zorlu ve ilham verici hayat hikâyesini beyaz perdeye taşıyacak olan bu film, sinemaseverler tarafından şimdiden büyük bir merakla bekleniyor.

Kaynak: BİRSEN ALTUNTAŞ