Ukraynalı Askerlere Yapılan İddia Edilen Saldırıya Dair Videonun Ardından Kiev Rusya'yı Savaş Suçlamasıyla İtham Ediyor Ukraynalı Askerlere Yapılan İddia Edilen Saldırıya Dair Videonun Ardından Kiev Rusya'yı Savaş Suçlamasıyla İtham Ediyor

Hırsızlar, Suudi Arabistan takımı Al Hilal'de forma giyen Neymar'ın Brezilya'da yaşayan kız arkadaşını ve yeni doğan bebeğini kaçırmaya çalıştı. Eve giren 3 silahlı kişi güvenlik güçleri tarafından etkisiz hale getirilirken, 1 kişi de gözaltına alındı. Sakatlığı sebebiyle sezonu kapatmak zorunda kalan Neymar, Brezilya'nın Sao Paolo kentinde yaşayan kız arkadaşı ve yeni doğan bebeği kabusu yaşadı. Üç silahlı saldırgan eve girerek Neymar'ın kız arkadaşı Biancardi'nin anne ve babasının ellerini bağlayarak kızının ve bebeğinin nerede olduğunu öğrenmeye çalıştı. Bu sırada eve giren güvenlik güçleri saldırganlara müdahalede bulundu.

neymar-3

"20 Yaşında Bir Erkek Tutuklandı"

Sao Paulo Kamu Güvenliği Dairesi tarafından yapılan açıklamada, "Son gelişmelere göre üç silahlı adamın eve girerek 50 ve 52 yaşlarındaki mağdurları etkisiz hale getirdiği öğrenildi. Şüphelilerin cüzdan, saat ve mücevherleri çaldığı öğrenildi. Olayla ilgili olarak 20 yaşında bir erkek tutuklandı. İkinci failin kimliği ise "Üçüncü failin kimliği tespit edilerek yakalanmasına yönelik çalışmalar devam ediyor." ifadelerine yer verildi.

neymar23

"Allah'a Şükür Herkes İyi"

Biancardi de yaptığı açıklamada şöyle konuştu: "Malzemeler kurtarıldı, önemli olan herkesin iyi olması ve olaya karışan kişilerin bulunmasıdır." Neymar ise olaya ilişkin, "Tanrıya şükür herkes iyi" dedi.