Feci kaza! Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol ölümden döndü Feci kaza! Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol ölümden döndü

Türk sinemasının unutulmaz oyuncusu Müjde Ar, gözlerden uzak yaşamını sürdürmeye devam ediyor. Bodrum'da sakin bir hayat süren Ar, geçtiğimiz günlerde İstanbul'da bir AVM'de görüntülendi. Öğle yemeği için geldiği AVM'de hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan usta oyuncu, fotoğraf isteklerini geri çevirmeyerek onlarla tek tek fotoğraf çektirdi.

Müjde Ar’dan Dikkat Çeken Paylaşım! Seçim Sonrası Orhan Gencebay’a Gönderme (1)

Müjde Ar, aynı zamanda SnobMagazin'e verdiği röportajda Cannes Film Festivali'ne katılan Türk oyuncuların kıyafetlerinin eleştirilmesi hakkında da yorum yaptı. Gençlere destek veren Ar, "Ben gençlerimizi çok seviyorum. İnandıkları şeyin peşinden gitsinler. Eleştirebilir miyim, beğenilir miyim? diye düşünmesinler. Bunlar her zaman olacak şeyler, biraz daha hoşgörülü olmak lazım" dedi.

Müjde Ar

Müjde Ar'ın bu açıklamaları ve hayranlarına gösterdiği sıcak ilgi, sosyal medyada büyük beğeni topladı. Yıllara meydan okuyan güzelliği ve mütevazı kişiliğiyle her zaman gönüllerde taht kuran Müjde Ar, Türk sinemasının efsane isimleri arasında yer almaya devam ediyor.

Kaynak: SnobMagazin