8. Emlak ve Hafta Sonu Evleri Fuarı meraklılarını bekliyor 8. Emlak ve Hafta Sonu Evleri Fuarı meraklılarını bekliyor

Türkiye’nin dört bir yanında vatandaşlara tanıtılan TOGG, bugün Polatlı’ya geldi. Yeri ve milli otomobil TOGG, önce Kaymakamlık binasının önüne götürüldü. Kaymakam Murat Bulacak, otomobil önünde açıklamalarda bulundu. Bulacak, “Ülkemizin yerli üretimi olan aracımızı vatandaşlarımızın hizmetine ve incelemesine sunuyoruz. Birkaç saat Polatlı’da olacak. Ben bu aracın bu günlere gelmesinde, vatandaşımızın hizmetine sunulmasında başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere yetkililere, emek verenlere huzurlarınızda teşekkürlerimi arz ediyorum. İnşallah Polatlılı vatandaşlarımızın incelemesine ve beğenisine sunulacak. TOGG aracımız birkaç saat Polatlı’da olacak. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerine yer verdi.

Ardından Polatlı Belediye binasının önüne götürülen araç, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ve belediye personeli tarafından karşılandı. Başkan Yıldızkaya, şoför koltuğuna oturdu ve çok beğendiğini belirtti. Kaymakam Murat Bulacak ve Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, aracın önünde fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi. Görevliler, aracın özellikleri hakkında bilgiler verdi.

yerli-ve-milli-arac-togg-polatlida (2)

Murat Bulacak: Ülkemize, vatandaşımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

Ardından Kaymakam Murat Bulacak ve Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya TOGG ile Polatlı turu attı. Aracın konforuna dikkat çeken Bulacak, “Yerli ve milli aracımız TOGG’un tanıtım kampanyası çerçevesinde bugün arkadaşlarımız Polatlı’da. Biz de Belediye Başkanı’mız ile beraber TOGG’u deniyoruz. Gayet güzel, huzurla kullanılan bir araç. İçinin genişliği çok güzel, araç elektrikli olduğu için sessiz ve seri bir araç. İç malzemeler gayet kaliteli. Tabii en önemlisi, bizim yerli ve milli aracımız olması. Ülkemize, vatandaşımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere emeği geçenlere teşekkürlerimizi arz ediyoruz. Polatlılı vatandaşlarımıza aracımızın tanıtımı yapılacak. Onlar da orada aracı inceleyebilecek” ifadelerine yer verdi.

yerli-ve-milli-arac-togg-polatlida (3)

Mürsel Yıldızkaya: Kırmızı renk çok güzel.

Çok mutlu olduğunu belirten Başkan Yıldızkaya, “Milli gururumuz. Ülkemiz son yıllarda birçok yeniliğe, birçok büyük projeye adım atıyor. TOGG da onlardan bir tanesi. Kaymakam Bey’in ifade ettiği gibi çok konforlu, çok kaliteli olduğu anlaşılıyor. İnşallah biz de bir tane makam arabası almak için talepte bulunacağız. İnşallah alabiliriz. Kırmızı renk çok güzel fakat makam arabası için daha çok siyah tercih edilir” dedi.

yerli-ve-milli-arac-togg-polatlida (4)

Polatlı turunu tamamlayan ikili, TOGG’u Polatlı Cumhuriyet Meydanı’na götürerek, Polatlılı vatandaşlarla buluşturdu. Polatlı halkı, TOGG'u büyük ilgiyle inceledi.

HABER: KADİR BUĞRA TOPKAYA