İftar programı Kur’an tilaveti ve dualar ile başladı. İftar programına Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın yanı sıra Başkan Yardımcısı Erhan Aras, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yenimahalle’de İftar Sofrası Gazi Mahallesi’nde Kuruldu Binlerce Vatandaş Bir Araya Geldi (2)

BARIŞIN VE SEVGİNİN DAİM OLMASI İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Başkan Yaşar, “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz mahalle iftarlarında binlerce yurttaşımızla aynı sofrada oruç açıyoruz. Ramazanın huzurunu yaşıyor, paylaşmanın önemini birlikte kavrıyoruz. Ramazan bereketi, paylaşmayı ve hoş görüyü bizlere hatırlatır. Yenimahalle’de barışın ve sevgi ortamının daim olması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. 2009 yılından bu yana Cumhuriyetin ilçesi Yenimahalle’nin gelişmesi ve yaşamaktan keyif alınan bir ilçe haline gelmesi adına durmaksızın çalışıyoruz. Yeni seçim döneminde de bize desteğini sunarak tekrar görev yetkisi veren tüm Yenimahalle sakinlerine sonsuz teşekkür ediyorum. Yenimahalle’de ortak akıl ve eşit yurttaşlık düşüncesiyle gece gündüz hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

CHP lideri Özel: “Cumhurbaşkanıyla önümüzdeki hafta görüşmeyi planlıyoruz” CHP lideri Özel: “Cumhurbaşkanıyla önümüzdeki hafta görüşmeyi planlıyoruz”

Yenimahalle’de İftar Sofrası Gazi Mahallesi’nde Kuruldu Binlerce Vatandaş Bir Araya Geldi (4)