YENİMAHALLE İMAR PLANI İTİRAZLARI GÖRÜŞÜLECEK

Bu haber 03 Kasım 2022 saat 9:42 'de eklendi.

Polatlı Belediye Meclisi Kasım ayı ikinci toplantısı bugün saat 18.00’da 13 gündem maddesiyle Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilecek. Mecliste Polatlı Postası gazetesinin gündeminde yer alan “Yenimahalle İmar Planı İtirazları” konusu da görüşülecek.

Polatlı Belediye Meclisi Kasım ayı ikinci toplantısı bugün Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilecek. Saat 18.00’da başlayacak meclis toplantısında 13 gündem maddesi yer alacak. Kasım ayı meclis gündeminde Polatlı Postası gazetesinin gündeminde yer alan “Yenimahalle İmar Planı İtirazları” da yer alıyor. Gündem maddesinin İmar ve Bayındırlık Komisyonu raporu bugünkü Belediye Meclis toplantısında okunarak karara bağlanacak. İtirazların kabul edilip edilmeyeceği merak konusu.

13 GÜNDEM MADDESİ YER ALACAK

İmar ve Bayındırlık Komisyonuna havale olunan; “İmar Planı Bulunmayan Kırsal Yerleşme Alanları ve Kırsal Yerleşme Alanı Dışında Kalan Alanlardaki Yapılaşma Koşulları” ile ilgili konunun müzakeresi, “Yenimahalle İmar Planı İtirazları” ile ilgili konunun müzakeresi, “Ankara İli Polatlı İlçesi Macun Mahallesinde 157 ve 158 Adaların Formunun Yeniden Düzenlenmesine Ait 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği” ile ilgili konunun müzakeresi, “Ankara İli Polatlı İlçesi Gedikli Mahallesinde Yol ve Cephe Hattı Düzenlemesi Amaçlı 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Tadilatı” ile ilgili konunun müzakeresi, “Ankara İli Polatlı İlçesi Karapınar Mah. 108 Ada 1 Parsele Ait 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği” ile ilgili konunun müzakeresi, “Kargalı Mahallesi Kırsal Yerleşim ve Gelişme Alanına Ait İmar Planı İtirazları” ile ilgili konunun müzakeresi, Plan ve Bütçe Komisyonuna havale olunan Plan ve Bütçe Komisyonuna havale olunan; “Aski(Tahsis)” ile ilgili konunun müzakeresi, “Satranç Turnuvası” ile ilgili konunun müzakeresi, Çevre, Sağlık ve Çeşitli İşler Komisyonuna havale olunan; “Okul Kantini ve Yemekhanelerinin Denetimi” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, Kırsal Kalkınma ve Tarım Komisyonuna havale olunan; “Yaprak ve Toprak Analizi Laboratuarı Kurulması  ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi ve “Tarım Alanlarının Çölleşme Riski” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonuna havale olunan; “Kadınların Güvenli Ulaşım Sağlamaları ” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi konularından ilgili komisyonlarda çalışmaları tamamlanan maddelerde mecliste görüşülecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.