Yenimahalle Belediyesi çalışanları, Ragıp Tüzün Parkı ve Batıkent Murat Karayalçın Kent Meydanı’nda kurulan stantlarda Anneler Gününe özel olarak hazırlanan petunya, kadife ve menekşe türlerinden oluşan 5 bin adet çiçeği emektar annelere hediye olarak dağıttı.

Yenimahalle Belediyesi Anneleri Yalnız Bırakmadı! Annelere Çiçek Sürprizi (2)

Bahçeleri ve evleri renklendirecek çiçekler dağıtarak vatandaşların Anneler Gününü kutlayan belediye emekçileri, aldıkları çiçeklerle mutlulukları gözlerinden okunan annelerden teşekkür aldı.

Çankaya’da trafik tartışması kavgaya dönüştü! Çankaya’da trafik tartışması kavgaya dönüştü!

Yenimahalle Belediyesi Anneleri Yalnız Bırakmadı! Annelere Çiçek Sürprizi (3)

YAŞAR, “HER ŞEYİMİZİ EMEKTAR ANNELERE BORÇLUYUZ”

Tüm annelerin Anneler Günü’nü kutlayan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar “Ailesinin mutluluğu için her türlü sıkıntıya katlanan, bizleri karşılıksız sevgi ve şefkatle sarmalayan annelerimizin günü kutlu olsun. Hangi konumda olursak olalım her şeyimizi maddi ve manevi büyük sıkıntılar çekerek hayatlarını bize adayan emektar annelerimize borçluyuz. Bu anlamlı günde Yenimahalle Belediyesi olarak annelerimizi yalnız bırakmamak ve hoş bir seda bırakmak istedik. Bu vesile ile tüm annelerimizin anneler günün kutluyor sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum” dedi.